CYKLUS KONCERTŮ PKF – PRAGUE PHILHARMONIA ZAHAJUJE ČERNOHORSKÝ KYTARISTA MILOŠ, 23.10. 2013

Michal Hutta
31. Srpen 2013

Přední domácí orchestr, který v červnu avizoval změnu původního názvu Pražská komorní filharmonie na PKF - Prague Philharmonia, rozšiřuje své koncertní řady o speciální cyklus donátorských večerů PKF de luxe, které si kladou za cíl prostřednictvím unikátních koncertů za účasti největších hudebních hvězd podpořit činnost filharmonie.

Debutový koncert nové řady zve fanoušky vážné hudby a jejích nápaditých přesahů, stejně jako příznivce orchestru k jedinečné kombinaci vážné hudby, vášnivého tanga a latinskoamerických rytmů. Hlavním představitelem večera, který se uskuteční 23. října v prostorách pražského Paláce Žofín, se stane hvězda klasické kytary a jejích přesahů Miloš Karadaglić vystupující pod uměleckým přízviskem MILOŠ. Svou kytarovou virtuozitu předvede ve spojení s hráči PKF - Prague Philharmonia pod vedením jejího šéfdirigenta Jakuba Hrůši.

Kromě koncertu nebude chybět ani exkluzivní doprovodný program v podobě afterparty s populárními Clarinet Factory a DJ Pierrem Urbanem, slavnostní večeře nebo koktejl za účasti obou protagonistů.

Vstupenky ve čtyřech kategoriích, jež kromě koncertu zahrnují také slavnostní večeři, afterparty, koktejl či welcome drink, je možné zakoupit již nyní v předprodeji v kanceláři PKF – Prague Philharmonia, Husova 7, Praha 1. Vstupenky jsou v prodeji v ceně 8500 Kč, 4500 Kč, 2300 Kč a 800 Kč podle příslušné kategorie. Rezervace na www.pkf.cz.