DÁMSKÉ HODINKY LVCEA – HVĚZDA V KOLEKCI HODINEK BVLGARI

Redakce
17. Červen 2014
Čtenost článku je: 14255 [?]

Nové dámské hodinky BVLGARI LVCEA představují skutečnou poctu slunečním hodinám. Hodinky snoubí historii se současností a spojují funkčnost s pěkným designem. Náramkové hodinky jsou nabízeny v širokém spektru stylu a odstínů, které jsou jak půvabně ženské, tak i úžasně originální. 

 

Inspirací pro vznik hodinek LVCEA bylo světlo, jemuž dává svůj hold, vždyť právě díky němu tu vznikly sluneční hodiny již v dávné minulosti. Ostatně slovo „luce“  a „lux“ jsou názvy pro světlo, jež stojí za aktuálním názvem stylových hodinek LVCEA.  Pro hodinky je typický kruhový tvar s vysokým leskem. V každých hodinkách naleznete zářivý drahokam v kabošonovém výbrusu, který dodává nátahu špetky odvahy, která je tolik typická pro tvorbu domu BVLGARI. Do této korunky je zasazen nádherný diamant jako třpytivá připomínka duchovní krásy ženy.  Lesklý náramek byl inspirován kultovní kolekcí BVLGARI Serpenti. Jednotlivé dílky tohoto náramku se svíjí v architektonické geometrii leštěných kovů. Každý článek náramku splyne v jednolité spojení a mocné linie jsou vyváženy smyslně kulatým tvarem pouzdra. Tyto protiklady se přeci jen dokáží skloubit do jedné celistvé harmonie kruhu a linky a rezonuje tu fascinující složitost současné ženy – mocná tvář, elegance, smyslnost a energii. Díky své všestrannosti se tyto hodinky stávají doplňkem pro každou příležitost a jsou vhodné pro denní i večerní nošení.

Vybírat si můžete z celkem 12 různých stylů, jenž nabízí modely v klasickém ocelovém provedení až po luxusní modely z růžového zlata.  Samozřejmě, že zde nechybí ani pravé diamanty. Každý model z kolekce je originální a vzdává hold jemné a zároveň bohaté osobnosti každé ženy. LVCEA ztělesňuje ženskost, ale zároveň i sílu charismatické ženy, jejíž osobnost je výjimečná. Rozhodnutí se pro hodinky LVCEA vyjadřujeme svůj osobní styl a originalitu.

www.bvlgari.com

Galerie