Darujte i po Vánocích zdraví v podobě nejčistšího vápníku

Ondřej Petera
03. Leden 2020

Kosti a kloubní chrupavky jsou zásadní pro bezproblémový pohyb každého z nás. K jejich správné funkci přispívá především kalcium – vápník. V případě, že naše tělo nemá dostatek vápníku, půjčuje si ho z kostí, a jejich funkce je tedy oslabená. Vyhněte se v novém roce zbytečným bolestem díky doplňku stravy FlexiMed pro zdravé kosti v podobě nejčistšího vápníku od společnosti NaturaMed.

FlexiMed je výjimečný tím, že obsahuje nejčistší formu vápníku a na rozdíl od běžných zdrojů vápníku obsahuje vápník strukturně identický jako ten lidský. V patentovaném procesu je extrahován z kostí norských lososů a má prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Vedle vápníku FlexiMed obsahuje i glukosamin, který tvoří základní stavební složku kloubních chrupavek a má protizánětlivé účinky. FlexiMed se skládá z celkově 8 jedinečných látek, které při pravidelném užívání dlouhodobě podporují zdraví našeho pohybového aparátu. Základem přípravku FlexiMed je vápník, glukosamin, kolagen typu II a vitamin C.

Věděli jste, že vápník je nezbytný pro celou řadu dalších procesů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy?

Dopřejte sobě a svým blízkým úlevu od bolesti. Samostatné balení FlexiMedu je dostupné za cenu 599 korun a je k dostání v oficiálním e-shopu společnosti NaturaMed.