Darujte voňavou radost, darujte Lush!

Redakce Luxus.cz
04. Prosinec 2017
Je lepší dárky dávat, nebo dostávat? Obojí může být stejně zábavné! Dárky od Lush jsou ručně zabalené a téměř všechny materiály, které Lush používá, jsou buď recyklovatelné, nebo mohou být recyklovány. Najděte ty pravé dárky pro vás a vaše blízké v jeho úžasné kolekci. Vybrat si můžete také z originálních Knot Wrapů, do kterých své oblíbené produkty Lush zabalíte.

Balíček Joy To The World je plný nahatých dobrot. Obsahuje scruby, koupelovébomby a bublinky, které udělají radost jak malým dětem, tak vašim prarodičům. V tomto radostném balení nenajdete žádnou lahev nebo obal, až na krabici.

Až nakouknete do kaleidoskopu plného svátečních explozivních kreací s názvem Wow!, budete tou přehlídkou exkluzivních rozmazlovacích dobrot ohromeni. Fantastický výběr produktů do vany obsahuje sada Wonderful Christmas Time, s níž se vydáte do svých nejdivočejších koupelových snů.

V sadě 12 Days Of Christmas má pro Vás Lush 12 produktů, se kterými se můžete vyřádit jak v koupeli, tak ve sprše, a vánoční koledy budete zpívat ještě dlouho poté, co koupelnu opustíte. Christmas Bathtime Favourites je balíček plný vánočních oblíbenců. Tato sbírka koupelových bomb, které zlepšují náladu a uklidňují mysl, Vám zaručí, že vánoční svátky proběhnou v klidu a v pohodě.

Secret Garden je výběrem něžných oblíbenců, které přímo kvetou pod rukama. V dokonalou eleganci se v ní pojí uklidňující růže a levandule. Když padne soumrak a hvězdy začínají odhalovat svoji krásu, podlehněte okouzlující mlze z levandulových snů se sadou Starry Night. Jen si to představte: vaše sprcha je provoněná tonkou a vy se ztrácíte v temně fialové noci a hvězdy se pomalu usazují na vaší kůži…

To není všechno! Lush nabízí krásných dárkových sad mnohem více, přesvědčte se o tom sami v některém z jeho obchodů – v pražském Palladiu nebo OC Nový Smíchov – nebo na https://cz.lush.com/.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor