NEWS & ARTICLES

Darujte voňavou radost, darujte Lush!

ARTICLE BY

Je lepší dárky dávat, nebo dostávat? Obojí může být stejně zábavné! Dárky od Lush jsou ručně zabalené a téměř všechny materiály, které Lush používá, jsou buď recyklovatelné, nebo mohou být recyklovány. Najděte ty pravé dárky pro vás a vaše blízké v jeho úžasné kolekci. Vybrat si můžete také z originálních Knot Wrapů, do kterých své oblíbené produkty Lush zabalíte.

Balíček Joy To The World je plný nahatých dobrot. Obsahuje scruby, koupelovébomby a bublinky, které udělají radost jak malým dětem, tak vašim prarodičům. V tomto radostném balení nenajdete žádnou lahev nebo obal, až na krabici.

Až nakouknete do kaleidoskopu plného svátečních explozivních kreací s názvem Wow!, budete tou přehlídkou exkluzivních rozmazlovacích dobrot ohromeni. Fantastický výběr produktů do vany obsahuje sada Wonderful Christmas Time, s níž se vydáte do svých nejdivočejších koupelových snů.

V sadě 12 Days Of Christmas má pro Vás Lush 12 produktů, se kterými se můžete vyřádit jak v koupeli, tak ve sprše, a vánoční koledy budete zpívat ještě dlouho poté, co koupelnu opustíte. Christmas Bathtime Favourites je balíček plný vánočních oblíbenců. Tato sbírka koupelových bomb, které zlepšují náladu a uklidňují mysl, Vám zaručí, že vánoční svátky proběhnou v klidu a v pohodě.

Secret Garden je výběrem něžných oblíbenců, které přímo kvetou pod rukama. V dokonalou eleganci se v ní pojí uklidňující růže a levandule.
Když padne soumrak a hvězdy začínají odhalovat svoji krásu, podlehněte okouzlující mlze z levandulových snů se sadou Starry Night. Jen si to představte: vaše sprcha je provoněná tonkou a vy se ztrácíte v temně fialové noci a hvězdy se pomalu usazují na vaší kůži…

To není všechno! Lush nabízí krásných dárkových sad mnohem více, přesvědčte se o tom sami v některém z jeho obchodů – v pražském Palladiu nebo OC Nový Smíchov – nebo na https://cz.lush.com/.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

LUSH
225771251
palladium@lushcz.cz
náměstí Republiky 1079/1a, Praha

Firemní články

Official Press Release

LUSH 1. 4. 2014 otevřel svou kuchyni v Praze

7.4.2014

Britská kosmetická značka LUSH přichází s převratnou novinkou: 1. dubna oficiálně otevřela svou LUSH Kitchen

Official Press Release

TIP NA LÉTO – ČERSTVÉ OVOCE A ZELENINA NEJEN NA TALÍŘ, ALE I NA PLEŤ

14.7.2014

Léto je obdobím, kdy si konečně můžeme dopřát čerstvé a šťavnaté ovoce a zeleninu plnými hrstmi. Víte však, že plody přírody nejsou jenom na jídlo?

Official Press Release

LUSH PRO VELIKONOCE 2015

23.3.2015

Co kdybyste letos místo hříšně kalorických čokoládových vajíček zkusili něco jiného? Obdarujte své blízké některým z vymazlených koupelových produktů velikonoční kolekce značky LUSH.

Official Press Release

VOŇAVÁ SRDÍČKA JAKO TEN NEJLEPŠÍ DÁREK K SVATÉMU VALENTÝNU

9.2.2015

Slavíte se svou drahou polovičkou svátek svatého Valentýna? Pokud se jedná o vaši každoroční tradici, možná řešíte, čím letos svou partnerku překvapit. Co darovat, abyste se neopakovali?

Official Press Release

LUSH - MILUJEME NAHÁČE!

16.2.2015

Co je naháč? Nemáme na mysli toho malého pro někoho roztomilého a pro jiného odpudivého psa, ale nahý výrobek, tzn. bez obalu.

Official Press Release

LUSH KITCHEN

23.2.2015

Co si představit pod LUSH KITCHEN? - Jednoduše čerstvou, ručně vyráběnou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Ta je 100% vegetariánská, 84% veganská, 70% samokonzervační a 36% nahatá, čili bez obalů.

Official Press Release

CHARITY POT OD LUSH - DOBROČINNÝ KELÍMEK

2.3.2015

Tato novinka v sortimentu LUSH, představuje krém na ruce a tělo, po jehož zakoupení celý výtěžek (kromě daně) míří na podporu organizací a sdružení určených pro ochranu práv zvířat, lidí a přírody.

Official Press Release

LUSH - TUHÁ MÝDLA JSOU PROSTĚ SEXY

9.3.2015

Ptáte se, proč užívat tuhá mýdla? Je to jednoduché, protože jsou prostě sexy!

Official Press Release

LES CACAS - 100% PŘÍRODNÍ BARVY NA VLASY

16.3.2015

LUSH nepojmenovala své přírodní barvy na vlasy “Les Cacas” nějak bezdůvodně (jde o francouzský překlad pro hovínka). Výrobci kosmetiky tímto poněkud kontroverzním názvem chtěli zdůraznit, že zatímco většina barev na vlasy obsahuje látky vskutku ošklivé, zde je ošklivý maximálně název. Vše ostatní je příjemné a naprosto přírodní.

Official Press Release

DEN MATEK S LUSH - 10. KVĚTNA 2015

7.4.2015

Pokud vás obvyklé dárky pro maminky neinspirují a vy hledáte něco originálního a výjimečného, vsaďte na LUSH.

Official Press Release

NOVÁ KOLEKCE PARFÉMŮ LUSH - GORILLA PERFUME VOLUME 3, DECAY ANE RENEWAL

13.4.2015

Za Gorilla Perfumers stojí parfuméři Mark a Simon Constantine. Mark je jeden ze zakladatelů značky LUSH a Simon je jeho syn. Inspirováni svou každodenní prací a také i neustálým tlakem posouvat své hranice kreativity, vytvořili nově projekt Gorilla Perfumers, coby umělecké vyjádření své spolupráce na poli parfémů.

Official Press Release

NOVÝ TŘÍPATROVÝ LUSH STORE NA OXFORD STREET V LONDÝNĚ

30.4.2015

Lush otevřel svůj nový obchod na jedné z nejrušnějších nákupních ulic nejen v Londýně, ba dokonce v Británii, ale v celé Evropě, na londýnské Oxford Street.

Official Press Release

DOPŘEJTE SI UNIKÁTNÍ LETNÍ PÉČI OD LUSH

12.5.2015

Britská kosmetická značka LUSH nabízí speciální sluneční řadu produktů určených pro letní období.

Zažijte zábavnou koupel s želé mýdly Lush

20.7.2016

Firma Lush vyrábí své produkty v prostorách, které spíše než výrobny připomínají kuchyně. Výrobny Lush najdete v britském Poole a chorvatském Záhřebu, odkud pocházejí i produkty prodávané u nás. Svoji kosmetiku vyrábí s osobním dotekem a používá výhradně místní zdroje.

Lush – čerstvá, ručně vyráběná kosmetika s etiketou

10.10.2016

Malá, zvenčí nenápadná prodejna v nultém patře pražského obchodního centra Palladium. Když ale vejdete dovnitř, jako by zároveň odešly i všechny vaše problémy a svět se zdá být najednou mnohem hezčím.

Společnost Lush a organizace Access Now spojují své síly na podporu digitálních práv

6.12.2016

Kampaň #KeepItOn, která byla zahájena na Černý pátek, běží na stránkách Lush.com a ve čtyřiceti zemích celého světa, ve kterých zaměstnanci a partneři zapojení do lokálních kampaní hovoří se zákazníky o tom, jaký dopad na nás mohou mít digitální práva, a nabízí jim, aby se do kampaně zapojili podpisem petice na stránkách

Den sv. Valentýna v Lush Nalaďte se na lásku s pomocí zbrusu nových produktů z limitované edice!

10.1.2017

Honosné koupeli s uklidňující růží a bergamotem se můžete poddat s novinkou Cupid. Tohle fantastické šumítko je plné povznášejícího bergamotu, růže a absolue z violky. Z jeho něžné sladkosti vaše srdce roztaje.

Oslavte svátek zamilovaných s voňavými dárkovými sety Lush

6.2.2017

Před několika dny jsme Vás informovali o krásných produktech anglické značky Lush, které jsou s valentýnskými motivy. Pokud své drahé polovičce nechcete dát pouze jeden výrobek, můžete jí zakoupit rovnou celou dárkovou sadu.

Lush svými novinkami myslí na Velikonoce i Den matek

10.4.2017

Velikonoční novinkou je koupelnová bomba Chick ‘n’ Mix, díky které budete mít skutečně veselé Velikonoce. Tahle sladká bomba je plná překvapení. A také absolue z tonky a osvěžující bergamotové silice, aby vám přinesla trochu jara.

Novinky od Lush, které sklízí úspěch po celém světě

18.8.2017

Záhy, co přišly Gourmet soaps na trh, šly tak říkajíc na dračku. První novinkou je krásné mýdlo RO’S ARGAN s arganovým olejem, posypané žlutými a růžovými okvětními plátky. Ukrojit si z něj kousek je jako zajet nožem do másla. Odhalí se tak vydatný krémový střed provoněný tureckou růžovou absolue a egyptskou geraniovou silicí.

Darujte voňavou radost, darujte Lush!

4.12.2017

Je lepší dárky dávat, nebo dostávat? Obojí může být stejně zábavné! Dárky od Lush jsou ručně zabalené a téměř všechny materiály, které Lush používá, jsou buď recyklovatelné, nebo mohou být recyklovány. Najděte ty pravé dárky pro vás a vaše blízké v jeho úžasné kolekci.

Lush představuje další skvělé, voňavé novinky

23.1.2018

Lush, naše oblíbená handmade kosmetika, představila novinky pro letošní rok. A jako vždy se máme na co těšit! První novinkou je krémový sprchový gel s ovesným mlékem Oaty Creamy Dreamy. Při jeho použití zjistíte, že nebe na Zemi existuje!