DEN MATEK S LUSH - 10. KVĚTNA 2015

Redakce LUXUS.cz
07. Duben 2015
Pokud vás obvyklé dárky pro maminky neinspirují a vy hledáte něco originálního a výjimečného, vsaďte na LUSH.

Tato kosmetická značka letos přichází s absolutně novou kolekcí pro maminky a samozřejmě nejen pro ně. Koupit si ji můžete s dostatečným předstihem, a to již od 2.4. 2015. Sbírka kosmetiky je plná voňavých laskominek, které určitě vaší mamince udělají radost. A je zcela jedno, jestli jí je 35 anebo už se těší z vnoučátek. Vybírat si můžete z výživného kondicionéru na tělo neodolatelného jahodového sprchového gelu nebo úžasných produktů do vany,díky nimž si bude moci maminka užít nezapomenutelné chvíle nejen v druhou květnou neděli.

Novinka - Mýdlo Love You Mum Krásná mýdlová kytice vonící po mimóze, jasmínu a bergamotu. Krásná vůně, v níž znovuobjví své já. Cena za 100 g je 185 Kč.

Novinka - koule do koupele Rose Bombshell Tato koupelová bomba zaručí ženskou květinovou podívanou plnou růžových okvětních lístků. Sójové mléko spolu s růžovou silicí a absolue z pomerančového květu zajistí nejen božskou vůni, ale i krásnou a jemnou pokožku. Cena 149 Kč.

Pěna do koupele Mother Superior LUSH je znám svou hravostí a tvořivostí - není tedy divu, že ani maminkovská kolekce nepostrádá vtipný prvek. Tím je bezesporu pěna do koupele. Tato malá postavička Matky představené vás zbaví všech nečistot a hříchů. Cena 149 Kč.

Pěna do koupele Rose Stylová koupelová pěna ve tvaru květu anglické růže je opravdovým skvostem ruční práce a navíc nádherně voní díky absolue z turecké růže. Obsahuje fair trade kakaové máslo a zajistí příjemnou hydratační koupel. Cena 139 Kč.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor