Díky hodinkám od BVLGARI přichází cestování bez stresu

Redakce
14. Září 2021
Čtenost článku je: 16876 [?]

Cestování – překračování časových zón, útěk z reality všedních dnů. Na dlouhý rok a půl jsme kvůli lockdownu museli na cestování zapomenout, nyní se však naštěstí situace změnila. Konec léta značí návrat k cestování, a tak má zářijové představení nového modelu hodinek Bulgari Aluminium GMT ideální načasování! 

Model Bulgari Aluminium není třeba dlouze představovat. Jedná o první luxusní hodinky vyrobené z hliníku, kryté pryžovou lunetou. Na konci 90. let se staly hodinářskou legendou a do dnešních dnů si zachovaly svou pravou podstatu. Jsou urbanistické a nekonvenční, dýchá z nich duch moderní doby a dokonale se tak hodí pro všechny neopakovatelné a nezapomenutelné chvíle.

Rovnocenným nástupcem moderního a výrazného původního modelu jsou Bulgari Alvminium GMT (s přídomkem označujícím Greenwichský čas, dříve známý jako Světový čas, aktuálně prezentovaný pod označením UTC – Koordinovaný světový čas). Hodinky si zachovaly základní charakteristiky – hliníkové pouzdro, modrou lunetu a pryžový řemínek – tvořící základ jejich identity. Byly doplněny o dodatečnou, moderní funkci, která splní sny každého soudobého cestovatele: konkrétně se jedná o překračování 24 časových zón. Bulgari Alvminium GMT vzdávají hold modelu, který byl představen v roce 1998 na palubě letadla Alitalia Boeing 747, létajícím po celém světě.

Bulgari Aluminium GMT mají jednoduché ovládání a dobře se čtou, vidíte na nich domácí i lokální čas. Domácí čas je tradičně indikován pomocí hodinové a minutové ručky ukazující na indexy na vnitřní části číselníku; lokální čas ukazují ručky s červeným zakončením, umístěné na 24hodinové vnější škále číselníku. Je rozdělena na dvě odlišné barevné partie, každá z nich pokrývá rozsah 12 hodin. Kruhová stupnice umožňuje nastavit a spravovat denní a noční čas podle časové zóny, v níž se majitel hodinek nachází. Vše se snadno nastaví pomocí korunky.

Bulgari Aluminium GMT jsou navrženy s ohledem na funkčnost, jejich design však sahá za tuto hranici: hovoří univerzálním jazykem bez ohledu na časovou zónu. Hvězdy zase přejí cestování a hodinky Bulgari Aluminium GMT se spolu s covidovým pasem stanou vaším novým nepostradatelným společníkem! 

Galerie