Dior Homme Spring/Summer 2018 se nese v duchu streetwearu

Redakce
07. Březen 2018
Do pánské kolekce pro letošní jaro a léto přináší kreativní ředitel Dior Homme, Kris Van Assche, denní světlo zdůrazňující křiklavost tématu HarDior se sofistikovaným optimismem. Monochromatické paletě vévodí petrolejově zelená, rumělkově červená, světle šedá a opraný denim s odkazem na atletické prvky ve spojení s tradiční krejčovinou Dior Home.

Kris Van Assche letos slaví deset let svého působení v tomto světovém módním domě. Je pro něho typický minimalistický styl, který vnesl i do kolekce pro jaro a léto 2018, avšak okořeněný o prvky streetwearu. Klasický streetwear styl, který vychází ze subkultury surfařů, skejťáků a basketbalistů, rozšířil o prvky japonské streetové módy, hip hopu a haute couture.

V jeho zájmu jsou mužské proporce a pánské křivky. Ty v mladistvých blejzrech, přiléhavých košilích, pletených vestách a bomberech dokonale vyniknou. Ve svých modelech Van Assche kloubí elegantní styl se stylem sportovním.

Modely jsou ušity z nejrůznějších materiálů, bavlnou počínaje, luxusním hedvábím konče. Skvěle je doplňují originální kovové náhrdelníky, hedvábné šátky, kožené pásky a tašky či brože.

V kolekci jsou bundy a košile s motivy orchidejí, které působí jako umělecké dílo. Ne nadarmo jsou v kombinaci barev červená, bílá a modrá - symbolizují totiž francouzskou vlajku. Motivy na košilích a bundách vytvořil francouzský umělec Francoise Bard, který taktéž nachází svoji inspiraci na ulici.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor