Dior na mezinárodním festivalu v Cannes

Redakce Luxus.cz
26. Květen 2017
Mezinárodní filmový festival v Cannes je událostí té nejvyšší společenské důležitosti. Není proto divu, že jeho účastnice a účastníci velmi často sahají po modelech a líčení od módního domu Dior.

Ve čtvrtek 18. května zvolila model Dior herečka Michelle Williams, která se zúčastnila premiéry filmu WONDERSTRUC od Todda Haynese. Na pleť nanesla Diorskin Forever Everlasting Perfect Makeup, na oči oční stíny Diorshow Khol. Řasy zvýraznila řasenkou Diorshow Pump'n'Volume. Její plné rty vynikly díky rtěnce Dior Addict Lacquer Stick (odstín 344 Rolling).

O den později se v róbě Dior na premiéře filmu Okja by Bong objevila zpěvačka Rihanna. Bílá róba Haute Couture s korzetem a dlouhým kabátem byly krásným kontrastem k její čokoládové pleti.

Také Adèle Haenel pro premiéru filmu 120 Battements par Minute od Robina Campilla zvolila pro své líčení značku Dior. Adèle byla nalíčena make-upem Diorskin Forever Perfect Makeup Everlasting Wear (Ivory 010) a pudrem Diorskin Forever & Ever Control Loose Powder (001). Oči rozzářila očními stíny 5 Couleurs Palette (Touch N ° 537) a řasenkou Diorshow Iconic (099 Black). Na rty použila rtěnku Rouge Dior v matném odstínu 999, na líce tvářenku Diorskin Rosy Glow - Petal (Nº001).

Na premiéru filmu The Meyerowitz Stories vynesla zelené šaty Dior Jessica Chastain. Byly zajímavé v tom, že zpod sukně kabátového střihu vykovala rozpustilá spodnička.

Také herec Colin Farrel zvolil pro tak významnou událost oblek od Dioru. Oblek v námořnické modré na premiéru filmu The Killing of a Sacred Deer doplnil bílou košilí a černým, zajímavě řešeným motýlkem. Charlize Theron se oblékla do šatů z tylu a krajky, ve kterých vypadala jako bohyně z doby starého Říma.

Izia Higelin měla na tváři make-up Diorskin Forever Perfect Makeup Everlasting Wear (Medium Beige 030) a pudr Diorskin Forever & Ever Control Loose Powder. Oči zvýraznila tužka Diorshow Art Pen Eyeliner (Catwalk Black N°095) a oční stíny Diorshow Fusion Mono (Météore N°661). Řasenka Diorshow Mascara (Black N°090) jí krásně prodloužila řasy, rty jí rozzářila rtěnka Dior Addict Lip Glow (001). Na tváře aplikovala Diorskin Rosy Glow (Petal Nº001).

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor