Dior představuje kosmetické novinky pro letošní rok, a nejsou ledajaké!

Redakce Luxus.cz
24. Únor 2017
Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, oslavuje trend gradujícího líčení v nové kolekci s názvem COLOUR GRADATION během jara plného barev. Tato intuitivní ale zároveň přesná technika líčení vytváří živoucí odstíny, které jsou tón v tónu: výrazné barvy vdechují život očím, hříšné rty gradují v elektrizujících odstínech růžové, tváře planou v zářivém batikovaném vzoru. S jasnými a slunečnými dny na obzoru dává kolekce COLOUR GRADATION ženám svobodu hrát si s barvami a vytvořit více avantgardní stínování.

Svět se mění, proto Dior vytvořil Dior HYDRA LIFE, čistý koncentrát přirozenosti. Minimalistické složení s optimální výkonností a balením, které je šetrné k životnímu prostředí. Modrý sorbetový krém s nádechem šedozelené, masky s gelovou, balzámovou a jílovou texturou, pudr pro nové smyslové zážitky. Dior HYDRA LIFE péče o pleť posiluje ochrannou bariéru pleti každý den. Pleť je svěží, hloubkově hydratovaná a plná života.

Hýčkejte svou pokožku a prodlužte si voňavý zážitek s Miss Dior díky novému koupelovému a tělovému rituálu. Složení je obohaceno o výtažek z růže a aktivní složky pro jemné a sofistikované textury. Miss Dior, to je parfémovaný deodorant a bohatý sprchový gel s bohatou pěnou, který jemně čistí pokožku.

Dior inovoval Dior Bronze samoopalovací produkty, aby mohl dosáhnout dokonalého, sluncem políbeného vzhledu. Příjemná textura produktů splývá s pletí a přináší vysoce přirozený výsledek. Díky snadné aplikaci nových průsvitných textur, které zajišťují naprosto jednotné a přirozené opálení, bude pleť prozářená sluncem.

Pro novou generaci mladých žen, které věří svým instinktům a rády se líčí, odhaluje Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, nový Dior Addict Lacquer Stick – první lak na rty v tyčince z Domu na Avenue Montaigne. Nový hybridní produkt je kombinací laku na rty a rtěnky, přináší barevnou revoluci a dodává lesk laku, který se snadno aplikuje. Když se Paříž setká s Kalifornií, zapomeňte na vše, co jste si mysleli, že víte o lesku.

Poison Girl Eau de Toilette je novou radostnou vůní. Jeho trojnásobná přitažlivost si hraje s odvážným setkáním kontrastních surovin. Dvojice ledově svěžích a šťavnatých pomerančů připomíná sestry, které si spolu povídají a vzájemně si lichotí. Poté přichází náruč květin představující odvážné hřejivé a chladné kontrastní prostředí. Na závěr se jako vždy ve smyslném a návykovém složení Poison Girl objevují nóty fazolí tonka a vanilky a uvolňují svou smyslnou a hořkosladkou něžnost.

Až donedávna o jedné věci ženy pouze snily: dokonalém vzhledu. Tato touha je nyní navíc spojena s návratem k přirozenosti. V roce 2017 Dior odhaluje svou širokospektrální vizi – vytvořil první rituál pro dosažení přirozeně dokonalého vzhledu, který zaručuje: Dreamskin ve zdokonaleném složení, které ještě více koriguje nedokonalosti, dále nový odstín Dreamskin Perfect Skin Cushion SPF 50 a první masku od Diora se zdokonalujícím peelingovým účinkem Dreamskin 1-Minute Mask.

V roce 2017 přicházejí doplňující odstíny tekutého make-upu a nový Diorskin Forever Perfect Cushion, schopnost zmatňovat pleť je dostupná ve vzrůstající paletě odstínů a přináší pocit naprosté beztíže. Pleť je hladší, textura je jemnější a výsledek líčení je dokonalejší. Již víte, který z těchto luxusních produktů nutně potřebujete?

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor