Dior představuje podzimní kolekci líčení Metallics

Redakce Luxus.cz
11. Červenec 2017
Letošní podzim bude příběhem kontrastů, přitažlivosti protikladů, alchymie protichůdných efektů… Peter Philips, kreativní a image ředitel Dior make-upu, zahaluje toto roční období do opulentních barev a bohatých textur. Výsledkem je střet vibrujících metalických a tlumených matných odstínů.

Instinktivní, výrazný a univerzální – METALIZER EYES & LIPS je nejnovějším hybridním produktem od Domu Dior a přináší novou dimenzi líčení s výraznou barvou očí a rtů. Produkty byly vytvořeny jako velmi intuitivní produkt, malá tuba ukrývá pigmenty s metalickými efekty ve velmi krémové a rychleschnoucí textuře, jež je téměř beztížná.

Ikonická paletka Domu Dior – 5 COULEURS, se inspirovala podzimní hrou s kontrasty, matem a zářivostí. Předvádí své nové složení, textury krásně splývají s pletí, každá paleta přináší odlišné tóny a kombinuje mnoho efektů. DIORSHOW BOLD BROW dodává očím výraz, v souladu s trendem plného obočí. Jeho formule připomíná sérum-pěnu, obsahuje vitamíny, které posilují obočí okamžitě a při každé aplikaci. Minikartáček zahaluje každou řasu pro plnější a lépe vytvarované obočí.

DIORBLUSH COLOUR & LIGHT je prozařující tvářenkou pro oživení barvy a jemné tvarování kontur. Vytváří na pleti něžný barevný závoj, který splývá s pletí, a výsledkem je barevné konturování na míru.

Peter Philips vytvořil 6 nových odstínů ROUGE DIOR pro tento podzim, které se nechají snadno kombinovat s bohatými barvami a metalickými efekty očí, pleti i nehtů. Laky na nehty DIOR VERNIS ukazují veškerou sílu Dior barev ve 3 metalických odstínech – lesklý šedý Metallics, neoklasický zelený Paradox a champagne Enigma. Paletu laků na nehty doplňuje klasický malinově červený odstín Sophisticated.

DIOR

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže