Dokonalá bezdrátová žehlička, která udrží Vaše vlasy dokonalé i na cestách

Ondřej Petera
08. Leden 2020

V dnešní době si vlasy žehlí stále více a více lidí. Již to není pouze trend žen, ale žehličku využívá i spousta mužů a mladíků, kteří zkrátka chtějí vypadat dobře. Ale mnohdy je problém, pokud nemáme možnost, kde žehličku zapojit do zásuvky. Tento zádrhel je ale dnes již minulostí.

S bezdrátovou žehličkou Rowenta for Elite Nomad (SF1312) si vlasy můžete poupravit kdykoliv a kdekoliv. Pozvednout si lokny nebo ještě jednou přežehlit vlasy zvládnete ve výtahu před schůzkou, v šatně po posilovně, v kabince po zkoušení oblečení, ve vlaku, v letadle, v kině a takto bychom mohli jmenovat do nekonečna. Vlasový styling doladíte vždy. A co víc – žehličku můžete využít jako spolehlivou powerbanku pro dobití telefonu! Zkrátka, díky Elite Nomad budete vždy krásní a ještě se nemusíte obávat, že Vašemu mobilu dojde „šťáva“.

Žehlička Rowenta for Elite Nomad je skutečně ideální kabelkové či baťůžkové velikosti, je lehká a vydrží Vám až 35 minut. Vybírat můžete standardně ze dvou teplot 160° či 200°. Žehlička se zahřeje do 120 vteřin – úprava je tak rychlá a přizpůsobená Vašemu typu vlasů. Keramické pláty se navíc postarají o hedvábný vzhled vlasů. Manipulace s žehličkou bez kabelu je vážně snadná a komfortní, navíc disponuje funkcí dobití telefonu.

Součástí balení je tepelně odolný obal pro bezpečné skladování po použití, takže se již nemusíte obávat, že by Vás žehlička mohla ohrozit. Automaticky se vypíná po 15
minutách. Žehlička má rozměr 195x30x35 mm a váží pouhých 167 gramů.

Doporučená cena je 1 599 korun či 64,90 euro.