DOPŘEJTE SI UNIKÁTNÍ LETNÍ PÉČI OD LUSH

Redakce LUXUS.cz
12. Květen 2015
Britská kosmetická značka LUSH nabízí speciální sluneční řadu produktů určených pro letní období. LUSH se 30letou zkušeností s výrobou produktů a používáním přírodních ingrediencí představuje průkopnickou sluneční řadu s ochrannými prostředky proti slunečnímu záření. Nejedná se o pouhé „opalováky“, ale sofistikované výrobky se zajímavými vůněmi, složením a použitím.

S ochranou můžete začít už ve sprše pomocí tuhé opalovací péče – The Sunblock. Stačí jeden dílek s obsahem kakaového másla a kalamínového prášku pro ochranu celého těla.

Tělové opalovací mléko Sesame Suntan Lotion vás ochrání před UV zářením. Obsahuje chladivou aloe vera a sezamový olej, který pomáhá pokožce v produkci melaninu, čímž ji zanechává krásně bronzovou. Lehký Tělový pudr Powdered Sunshine s ochranným faktorem 15 vás ochrání a osvěží svou originální vůní.

Hydratační krém na obličej Million Dollar Moisturizer obsahuje med, bambucké máslo a jojobový olej. Ochrání vaši pokožku před UV zářením a zároveň ji příjemně zjemní. Nechte se hýčkat letní kosmetikou LUSH a užijte si slunce plnými doušky.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor