Estetické operace moderními a bezbolestnými způsoby v klinice Esthé

06. Červen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18971

V posledních letech se čím dál více do popředí dostává estetická medicína, a to především díky moderním přístrojům a technikám, které zajišťují bezbolestné zákroky a rychlou rekonvalescenci ve většině případů. Základem je ale vybrat si správnou kliniku, která má dlouholeté zkušenosti a přesně ví, jak se o své klienty starat. Důležité je si také uvědomit, že žijeme v době, kdy se není třeba takovýchto zákroků bát, vše se odvíjí jen od toho vybrat si správné lékaře, kterým se oddáte.

A právě z tohoto důvodu přicházíme s článkem, který pojednává o jedné z nejuznávanějších estetických klinik, které v Česku působí. Konkrétně o Estetické klinice Esthé, která za svých více než dvacet let působení zvládla získat opravdu znamenité zkušenosti.

Velmi oblíbenými estetickými operacemi jsou třeba operace obličeje – facelift. Jedná se totiž o nejúčinnější způsob, jak zmírnit projevy stárnutí a vyhladit mimické vrásky na čele, pod očima a kolem nich. Operace obličeji většinou trvá kolem dvou hodin. Do domácího ošetření jste zpravidla puštěni hned druhý den poté, co se vám odstraní drény.

Pro zvýšení atraktivity a sebevědomí jsou velmi oblíbené modelace prsou, každá žena totiž chce dokonale tvarované a pevné poprsí, jejichž tvar se mohl pokazit třeba po porodu, anebo zkrátka věkem.

Ženy i muži, kteří nejsou příliš spokojení se svou postavou, většinou z důvodu přebytečného tuku, nejčastěji vyhledávají u Kliniky Esthé ultrazvukovou liposukci. Ta vám pomůže zbavit se nedokonalé postavy a vytvarovat vám ji přesně podle vašich přání. Velikou výhodou je, že tato liposukce vám zvládne pomoci i s problémovými partiemi, které nelze elimovat jednoduše cvičením.

Ultrazvuková liposukce vám zajistí dlouhodobý efekt, poněvadž se po vysání nadbytečného tuku již tukové buňky nadále nemnoží. V rámci rekonvalescence po tomto zákroku se povětšinou pacientům objeví jen menší modřiny, které rychle zmizí. Takže se žádných komplikací bát nemusíte ani v tomto případě.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o Klinice Esthé a jejích zákrocích, můžete si přečíst exkluzivní rozhovor s MUDr. Karlem Urbanem, jedním z nejlepších plastických chirurgů, kteří na této klinice působí, anebo navštivte web Estetické kliniky Esthé!

Galerie

Rozhovory