Fashion Island přichází s originálními plavkovými kolekcemi i v zimě

05. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25807

Nebývá úplně nejjednodušší sehnat krásné plavky, které by vám padly a zároveň se vám i na první pohled líbily. A to ještě k tomu, když je zimní období, že? A pokud jste milovnicemi opravdu jedinečných a originálních plavek, na českém trhu budete mít určitě problém jen tak něco sehnat. Se stejnými problémy se potkávala před deseti lety i zakladatelka značky Fashion Island, která se rozhodla, že to změní.

Firma Fashion Island byla založena roku 2012 a původně se zaměřovala především na dovoz jihoamerických značek plavek a plážové módy k nám do Čech a na Slovensko. Zákaznice tak byly šťastné, že si konečně mohou obléknout úplně jiný styl, který u nás dosud nebyl prakticky vůbec k vidění.

V lednu 2013 došlo k otevření úplně prvního celoročního plavkového butiku ve střední Evropě, a to v Praze v ulici Na Příkopě. Bylo tak už úplně jedno, jestli je léto, anebo zima, každý si mohl přijít vybrat plavky i pro své prosincové dovolené. Fashion Island si klade za cíl nabízet svým zákazníkům jen opravdu jedinečné kusy oblečení, které nikde jinde na trhu neseženete. A právě z toho důvodu se celý jejich sortiment skládá jen a pouze z limitovaných kolekcí.

Nevšední nabídka je tak neustále doplňována o vždy jedinečné zdobení, střihy a speciální materiály. Kromě toho, že v butiku naleznete plavky ze všech možných koutů světa, si Fashion Island od roku 2014 začal sám navrhovat a vyrábět vlastní limitované kolekce, mezi které patří především velmi oblíbené plavky se Swarovski krystaly. Kompletně ruční zdobení a kvalita používaného materiálu zaručí, že jsou plavky rezistentní jak na slanou, tak chlorovanou vodu.

A jak se k celé nabídce butiku vyjadřuje sama majitelka značky Fashion Island Liliana Augustinová?

Nasloucháme svým klientkám a snažíme se kolekce přizpůsobit tak, aby každá našla to své. V nabídce plavek najdete snad všechny střihy – push-up, bandeau, klasické trojúhelníčky, halter, na jedno rameno, s vysokým pasem, jednodílné a další. V showroomu je momentálně přes 200 různých typů plavek, přehozy dlouhé i krátké, barevné i jednobarevné a spousta krásných letních šatů jak pro slavnostní příležitost, tak pro běžné nošení. Plavky můžete velikostně kombinovat, doplnit o přehoz, tuniku nebo sukni ve stejné barvě, řetízek na tělo i plážový klobouk. V posledních letech byla nabídka rozšířena o šaty a oblečení dle aktuálního ročního období. Kromě autorské kolekce šité v ČR u nás najdete sezónní nabídku oblečení převážně z Brazílie, Kolumbie a Austrálie. Většinu značek, které nabízíme, ve střední Evropě koupíte jen u nás.“

Limitované kolekce plavek a spoustu dalšího oblečení si můžete zakoupit i online na stránkách plavkyzjizniameriky.cz.

Galerie

Rozhovory