Gismondi 1754 otevírá butik v Pařížské ulici

Redakce
22. Červen 2018
Sedm generací - jedna vášeň

Jedna z nejstarších šperkařských rodin na světě Gismondi 1754 otevřela v Pařížské ulici v Praze nový butik. Interiér obchodu, jež se nachází v těsné blízkosti Staroměstského náměstí na Pařížské 4, prošel celkovou změnou interiéru. Každá žena se zde bude cítit jako ve svém vlastním pokojíčku.

Butik disponuje speciálním VIP prostorem, kde se zákazníci mohou kochat těmi nejvzácnějšími kousky v naprostém soukromí. Dále nabízí celou škálu kolekcí včetně výroby šperků na zakázku a osobního výběru investičních kamenů dle přání.

Příběh značky Gismondi se začíná psát v italském Janově narozením Giovani Battista Gismondiho v roce 1754. Ten získal zkušenosti u místního stříbrníka a velice záhy se stal oblíbeným dodavatelem papeže a šlechtických rodin. Gismondi 1754 je známá tvorbou šperků jako uměleckých kousků, kombinuje staletí řemeslného umu a bohatou historii designu již sedm generací. I přesto si šperky stále uchovávají úžasnou nadčasovost, jejich tvůrci mají absolutní cit pro detail, kloubí tradice s moderním designem.

Generálním, ale především tvůrčím ředitelem značky je Massimo Gismondi. Ten úspěšně přeměnil rodinný podnik v mezinárodně uznávanou značku. Po celém světě neustále narůstá počet jeho butiků, což dokazuje oblíbenost této klenotnické stálice, jež oceňují také celebrity. Šperky značky Gismondi 1754 si vybrala herečka Gilian Anderson na předávání cen Oskarů nebo Cheryl Cole na talent show X-Factor. Každý šperk je takové malé umělecké dílo vyzařující ženskost a staré italské řemeslo. Jeho pravou krásu nyní mají možnost vyzkoušet i zákazníci v Praze.

Massimo Gismondi

Massimo Gismondi

Gismondi 1754

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže