NEWS & ARTICLES

GLAMONDE aneb co znamená vyspat se jako v bavlnce

ARTICLE BY
Luxusní povlečení značky Glamonde v provedení Toscana, zdroj: glamonde.cz

Spánek je pro náš organismus nezbytnou činností, které se navíc většina z nás věnuje poměrně ráda. Na jeho kvalitě závisí to, jak se budeme celý den cítit, kolik budeme mít k dispozici energie a jakou budeme mít náladu. Kromě dalších faktorů hraje v tomto ohledu významnou roli i kvalita ložního prádla a povlečení. Je proto na místě věnovat jejich výběru dostatečný čas i pozornost a volit značkové, prověřené produkty. Jednou ze značek, které byste měli při takovém výběru vzít v potaz, je i česká značka exkluzivního povlečení Glamonde. V čem je toto povlečení výjimečné a proč se vyplatí o něm uvažovat?

Luxusní povlečení značky Glamonde v provedení Maura, zdroj: glamonde.cz

Základem mimořádné kvality povlečení značky Glamonde, jehož provedení je označováno jako Premium-Satén, je vysoce kvalitní česaná bavlna, která má na výslednou kvalitu jakéhokoliv textilního výrobku významný vliv. Právě proto si si ve firmě zakládají na tkaní všech materiálů v českých tkalcovnách. Levnější alternativu v podobě zpracování v Asii u Glamonde nehledejte. Kolekce nejrůznějších barev a motivů vznikají za pomoci moderních technologií digitálního tisku. Velkou výhodou těchto technologií je mimo jiné i to, že není problém se domluvit na natištění vlastního motivu, právě tato možnost je velmi oblíbená. U Glamonde si hlídají i šití – povlečení si šijí sami a opět je zde proto možnost domluvit se na ušití povlečení přesně na míru.

Luxusní povlečení značky Glamonde v provedení Reina, zdroj: glamonde.cz

Nabídka motivů povlečení je ale u Glamonde velmi široká, a navíc se nejedná o žádné náhodné vzory. V Glamonde pečlivě sledují nejmodernější módní trendy. Pokaždé proto v nabídce naleznete takové povlečení, které svými barvami či motivy odpovídá aktuálním trendům.

Povlečení Glamonde má vše, co náročný zákazník vyžaduje – je vyrobeno z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií i postupů a vždy si u něj můžete být jisti, že bude odpovídat aktuální módě.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

GLAMONDE
+420 777 100 074
obchod@glamonde.cz
SVOBODA LINEN, s.r.o. Jiřího z Poděbrad 978, 696 62 Strážnice

Firemní články

Luxusní povlečení značky Glamonde v provedení Toscana, zdroj: glamonde.cz

GLAMONDE aneb co znamená vyspat se jako v bavlnce

4.5.2018

Spánek je pro náš organismus nezbytnou činností, které se navíc většina z nás věnuje poměrně ráda. Na jeho kvalitě závisí to, jak se budeme celý den cítit, kolik budeme mít k dispozici energie a jakou budeme mít náladu. Kromě dalších faktorů hraje v tomto ohledu významnou roli i kvalita ložního prádla a povlečení.