Hotel Grandezza Luxury Palace nabízí okouzlující výhled na brněnský Zelný trh

Redakce
02. Březen 2018
Jedním z nejluxusnějších ubytování v Brně je Hotel Grandezza Luxury Palace. Tento odkaz individuální moderny se nachází přímo v historickém centru města, na Zelném trhu, který zná většina Čechů díky barokní kašně Parnas.

Hotel byl postaven na začátku 20. století. Jeho chloubou je ručně malovaný skleněný strop ve vstupní hale, který právě ony staré doby pamatuje. Aby hotel splnil náročné požadavky dnešních klientů, prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

Jeho stylově zařízené pokoje se mohou pochlubit jedinečným výhledem na náměstí, ale také na panorama středu města s jeho katedrálou sv. Petra a Pavla a hradem Špilberk. Ovšem ten nejkrásnějším výhled se ubytovaným naskytne při pohledu z věžičky střešního apartmá Onyx Tower Suite.

V hotelu je restaurace Grandezza restaurant, v níž je podávána odlehčená kuchyně ve středomořském stylu. Lidé se do ní rádi vrací díky kvalitnímu servisu, výborným surovinám a unikátním prostorám. Přímo v budově hotelu je také stylová kavárna Café Momenta a cukrárna ve vídeňském stylu s názvem Cosmopolis.

V hotelu je pro ubytované fitness, privátní jacuzzi, konferenční místnost a jednací salonek. Zajednat si zde mohou také thajské, rekondiční a relaxační masáže nebo dopravu na letiště či nádraží.