I šatní ramínko může být dokonalým společníkem pro celý Váš oblek

29. Červen 2020

Všichni na sebe musíme jednou za čas obléknout luxusní smoking či oblek, díky kterému se z nás stane úplně jiný člověk. Takovéto elegantní oblečení v nás vždy podtrhne mužnost a jedinečnost, kterou právě my oplýváme. Ať si oblek koupíme, necháme ušít či někde zapůjčíme, je rozhodně potřeba mít speciální místo, na které takovouto drahou věc můžeme odložit. Obyčejné ramínko je však málo a proč si tedy nedopřát luxusního společníka, který našemu oblečení poskytne tu nejlepší péči?

Díky luxusnímu společníkovi – šatnímu ramínku – od značky Mekko si náš oděv zachová přirozený tvar, nepomačká se a bude nám pokaždé perfektně sedět. I upravené a nažehlené kalhoty nám nikdy nespadnou na zem. Každý sebemenší detail ramínka s sebou přináší sofistikovanost, funkčnost a perfektní zpracování, protože se jeho tvar plně odvíjí od ergonomie lidského těla, čímž respektuje siluetu jednotlivých kousků oblečení.

Rozšířené konce v ramenní části těla ramínka jsou samozřejmostí, která u takovéhoto luxusního společníka nesmí zaručeně chybět. To zaručuje, že si naše oblečení udrží pevný tvar i po dlouhodobém používání. Bukový masiv je dohladka vybroušený a opatřený velmi odolným lakem a právě jeho sametový povrch je velmi šetrný i k těm nejjemnějších tkaninám. Ramínko Mekko je doplněné kalhotovou tyčí potaženou broušenou kůží, díky čemuž kalhoty na ramínku perfektně drží a nikdy nesklouznou na zem.

V masivním dřevě nalezneme upevněný otočný ocelový hák. Jeho bytelný široký tvar nám zaručí, že se ramínko ani pod tíhou celého obleku nezdeformuje. Ramínko Mekko je kromě své funkčnosti i dokonalým a elegantním estetickým prvkem. Právě kombinace bukového dřeva a kovu se hodí do každého interiéru a nikdy neomrzí.

Obleková ramínka jsou k dispozici ve dvou variantách. Vyberte si masivní dřevo v přírodní barvě nebo v tmavě mořeném provedení.

MEKKO STORE S.R.O.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže