Inteligentní grilování celoročně v pohodlí domova!

Redakce
09. Září 2019
Čtenost článku je: 17753 [?]

Díky elektrickému grilu již nebudeme ani zdaleka potřebovat otevřený oheň někde v přírodě. TEFAL přichází s verzí inteligentního Optigrillu, který obsahuje unikátní funkci, při níž bude hlásit pomocí zvukového signálu stupeň propečení, a my si budeme moci užívat zábavu s přáteli z pohodlí domova bez toho, abychom se museli kamkoliv hnout.

Nový TEFAL Optigrill Elite GC750 je doslova inovativní přístroj, jelikož nám nabízí až 12 automatických programů, díky kterým bude grilování našeho oblíbeného jídla mnohem snazší a rychlejší s tím nejlepším možným výsledkem a chutí.

Tento gril nabízí možnost zvolení mezi programy lilek, paprika, rajče, brambory, ryby, mořské plody, slanina, klobása, kuře, burger, steak a nakonec i panini. Velkou inovací je přehledný displej, který Vám sdělí, za jak dlouho bude grilování dokončeno a v jaké fázi grilování se momentálně nacházíte. Teplotu v grilu můžete nastavovat tak, aby Vám byl připraven steak, který bude propečený, přesně podle Vašich představ a přesně podle Vaší chuti.

Gril je vybaven novými funkcemi, mezi které můžeme zařadit rozmrazení či prudké opékání. Rozmrazení asi není potřeba dále vysvětlovat, ale prudké opékání nám zajistí, že budeme mít krásně křupavý povrch našeho grilovaného jídla a budeme si moci vychutnat křupavou a šťavnatou kůrku přesně tak, jak to máme rádi.


Velikou výhodou je i velikost, jelikož není příliš velká, můžeme ho mít klidně i v kuchyni či v jiné místnosti, kde nemáme až tolik volného prostoru. Každý také jistě ocení možnost vyjmutí grilovací plotny, díky které ji můžeme dát i do myčky a zajistit tak dokonalé umytí. Plocha grilu je nepřilnavá a umožňuje připravit až pět porcí najednou, což ocení především vícečlenné rodiny.

Cena pro TEFAL Optigrill Elite GC750 je 7699 KČ.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže