Jak dopadlo celé mé vysněné rande u Date2k s přesně vybraným protějškem

21. Srpen 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 18025

Jste už rozmrzelí z toho, že se vám nedaří najít ideálního partnera, se kterým by to klaplo a nerozešli jste se po pár měsících? Připadá vám, že vhodné ženy či muži pro vás snad již vymřeli a není možné někoho takového najít? Tak to čtete správný článek, neboť dnes vás navedeme na jedinečnou seznamovací agenturu nesoucí název Date2k, která nefunguje jako klasické seznamky. Tady se vám totiž věnují a najdou protějšek přesně pro vás!

Kdo pravidelně čte naše články, jistě ví, že jsem se před pár měsíci oddal vztahové agentuře Date2k, o čemž se dá podrobně přečíst v článku zde. I přestože věřím, že jste náš článek četli, raději v rychlosti připomenu, co firma Date2k u nás v Česku nabízí. Možná byste si mohli mylně myslet, že se jedná o klasickou seznamku, ale tak tomu rozhodně není.

Jedná se o seznamovací agenturu, která pomocí speciálních matematicko-statistických algoritmů dokáže najít vhodného protějška pro vás. A to vše zcela diskrétně a s možností vrácení peněz, pokud by se vám vhodného partnera najít nepovedlo. Jestliže jste tedy rozhodnuti změnit svůj život a poznat lásku svého života, Date2k je ta nejlepší volba.

V minulém článku jsme skončili u toho, jak mi vztahový kouč pomohl vybrat vhodnou ženu pro mou osobu. A já věřím, že jste natěšeni vědět, jak to dopadlo. Nakonec jsem měl v hledáčku dvě ženy, z nichž s jednou jsem se sešel v nejmenované luxusní restauraci na naší první večeři. Musím uznat, že jsem byl krapet nervózní, když jsem vcházel do restaurace. Věřil jsem ale tomu, že Date2k nezklamalo a opravdu mi vybralo partnerku podle toho, co mám rád.

Paní, kterou mi Date2k vybralo, byla velmi krásná, s nádherným úsměvem, prostě přesně můj typ. Ale, a to bylo nejspíše z trémy, to zkrátka nebylo hned napoprvé úplně dokonalé. Snažil jsem se stále nějak navázat konverzaci, ale nakonec jsem odcházel s trochu smíšenými pocity. O dva dny později jsem měl schůzku s mým vztahovým koučem, který vyslechl mé pocity a řekl mi, co se o mně dozvěděl od mého protějšku. Ženu jsem prý velmi zaujal, ale trochu jí na mně vadilo, že jsem opravdu hodně mluvil jen o sobě a měla prý pocit, jako bych ji nechtěl pustit ke slovu. To jsem se ale rozhodl změnit. Požádal jsem svého kouče, aby se pokusil sjednat, pokud žena svolí, i druhé rande, a to vše napravit. Ani nevíte, jak jsem byl šťastný, když má paní opravdu svolila!

Na druhém rande jsem se poučil a dal na rady svého kouče. A ono to vyšlo, povídali jsme si tak dlouho, že jsme spíš i zapomínali jíst. Z restaurace jsem odcházel s naprosto báječným pocitem. S protějškem jsme si prostě padli dokonale do noty.

Když jsem měl další schůzku s pracovníkem z Date2k, ani jsem se nestačil divit, když mi vyprávěl, jak si mě žena vychvalovala a jak moc se jí rande zalíbilo. Chtěl jsem ale zkusit schůzku ještě s druhou slečnou, kterou jsem měl v hledáčku. Kouč mě ale rychle zarazil, že se mohu zaměřovat pouze na jednu ženu zároveň. Teď musím uznat, že nakonec bylo i fajn, když jsem se mohl zaobírat pouze touto jednou ženou a nemusel myslet na nic jiného. Neváhal jsem a požádal o domluvení třetí schůzky, kterou má slečna bez váhání přijala.

Na japonské ambasádě, kam jsem se plánoval vydat, mi bylo doporučeno přivézt s sebou i doprovod, a tak jsem neváhal a navrhl to jako další místo pro vhodné rande. Chtěl jsem totiž tak trochu vědět, jak se umí žena chovat ve společnosti. Všechno se ale opět vyvedlo a byl jsem až překvapen, jak má potenciální partnerka znala všechny podrobnosti etikety. Předali jsme si kontakty a nyní se se ženou již na dalších schůzkách domlouváme ryze sami a vše napovídá tomu, že by z toho mohl být konečně můj vysněný vztah.

Na závěr už mohu dodat jen to, že služby od Date2k opravdu fungují. A pokud stále marně hledáte svou drahou polovičku, rozhodně se na ně musíte obrátit.

Galerie

Rozhovory