Jak si ušetřit práci s robotickým vysavačem Rowenta X - Plorer Serie

Michal Hutta
07. Květen 2021

Baví vás vysávání? Znáte ten pocit, kdy víte, že má přijít návštěva, a vy musíte jít vysát všechen prach a nepořádek, který udělali vaše zvířátka, děti, či dokonce někdy i vy sami? Nebojte se, i já znám tyto chvíle. Přepadají mě každou chvíli a pokaždé přemýšlím, jestli se mám sebrat a jít vysát, anebo to ještě chvíli odkládat, pustit si seriál a po chvíli zjistit, že vlastně vůbec nestíhám a návštěva stojí už za dveřmi. Přesně toto je scénář spousty domácností. A napadlo vás, že se dá i tento problém velmi snadno vyřešit?

Ano, opravdu existuje řešení pro každého, koho už nebaví dlouze vysávat. A přesně tímto řešením jsou robotické vysavače, které stačí zapnout, a oni už zvládnout udělat všechnu práci za nás. V praxi to vypadá tak, že se můžete klidně koukat na televizi a mezitím vám váš robotický vysavač vysaje sám celou místnost. A dnes vám přináším recenzi na jeden takovýto vysavač od společnosti Rowenta, konkrétně Robotický vysavač Rowenta X-Plorer Serie 60 RR7455WH.

Musím říci, že mě opravdu nadchnula už jen základní funkce tohoto robotického vysavače – a to, že jej stačí opravdu jednoduše zapnout a on za nás již udělá všechnu domácí práci, a tu můžeme ještě k tomu ovládat pohodlně přes přehlednou mobilní aplikaci. A když říkám všechnu, myslím tím i to, že kromě vysávání zvládá rovnou i vytírat díky funkci AQUA Force. A tak jsem si opravdu mohl jen pohodlně lehnout a sledovat, jak můj nový přítel od Rowenty jezdí po pokoji a čistí každý kousek podlahy. Zajímalo mě také, zda bude robotický vysavač fungovat tak přesně, jak popisují výrobci – a musím uznat, že navigační systém Smart Exploration 4.0 se jim opravdu povedl. Robotický vysavač přesně věděl, kde ještě nevysál a kde už jednou byl. Už jsem jen čekal, zda se mi nestane to, co vidíme vždy v reklamách – že přiběhne štěňátko či kočka, která by si na robotický vysavač sedla a nechala se vozit po místnosti.

Hodně jsem uvažoval o tom, zda dokáže vysavač vzít důkladně každou část místnosti, ale musím uznat, že se mu to opravdu povedlo. Po hodině provozu dokázal uklidit sám celou velkou místnost a takřka nikde nezbylo ani prachu. Dokonce se mu díky kartáči Animal Turbo povedlo uklidit i všechny chlupy od mého mazlíčka.

Ještě, než se mi dostal robotický vysavač do ruky, jsem uvažoval, zda se nezasekne pod pohovkou či jiným kusem nábytku. Měl jsem strach, že ho budu muset pořád kontrolovat, ale ani to se díky jeho velmi nízké výšce 6 cm nestalo. Nyní mohu vysavač pohodlně pustit, odejít klidně do práce a on vše zvládne plnohodnotně sám.

Musím říci, že díky robotickému vysavači Rowenta X-Plorer Serie 60 RR7455WH mám konečně klidnou duši, protože je všude dostatečně uklizeno.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže