Jan Mühlfeit - Ošéfujte svoji energii, aby pracovala pro vás!

Jan Mühlfeit
Začátek akce
15. 04. 2019 17:00
Konec akce
15. 04. 2019 20:00
Místo konání
Sněmovní 7, Praha
Pořadatel akce
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
Dress Code

JAK NAKLÁDAT S VLASTNÍ ENERGIÍ A NECHAT JI PRACOVAT PRO VÁS?

Speciální přednáška exprezidenta Microsoftu pro Evropu, globálního stratéga a kouče hvězd JANA MÜHLFEITA pro Elegantní Česko - s neformální afterparty u zeleného čaje

Přijďte na setkání s mužem, který vás nasměruje, přiměje k zamyšlení i pobaví :-)

Cítíte se často “vyšťavení”? Máte pocit, že každou chvíli odpadnete? Vyhoření je dnes velmi častý jev a týká se nejrůznějších věků i profesí. Někdy vystaví stopku až nemoc. Možná jste zatím nedospěli tak daleko - tím snazší je zhroucení předejít. Každopádně se hodí odpovědi na následující otázky: Jak pracovat s vlastní energií? Jak nakládat se svými silami tak, abyste byli spokojení a šťastní? Jak najít své talenty a potenciál a soustředit se na ně? Jinými slovy - jak budovat harmonii ve svém životě? Přijďte na tuto přednášku a dozvíte se, jak k tomu přistupuje bývalý prezident Microsoftu pro Evropu, dnes kouč olympioniků, top manažerů, umělců, youtuberů a dalších známých osobností - Jan Mühlfeit. Své těžké časy má také za sebou a nebude vám nic lakovat narůžovo. Naopak, vytáhne pro vás to nejdůležitější ze svých vlastních bohatých zkušeností. Po dvouhodinové přednášce budete mít příležitost si s Janem neformálně popovídat u šálku dobrého zeleného čaje.

Jan je mimojiné koučem Executive MBA programu na Cambridge, přednášel na akcích mnoha institucí, jako například na půdě Světového ekonomického fóra, Evropské komise, OECD či na Harvardu. Během své kariéry poskytl rozhovory CNN, CNBC, New York Times, či Financial Times.

CENA:
voucher pro 1 osobu - 2 900 Kč vč DPH
pro 2 hosty - 4 900 vč DPH
v ceně je after-party, osvěžující nápoje a dobroty

OBJEDNÁVKY: elegantnicesko@gmail.com

Fotogalerie: