Kaiserštejnský palác hostil galadegustace Premier Wines & Spirits

Hana Benešová
11. Únor 2019

29. a 30. ledna 2019 proběhl již 5. ročník galadegustací společnosti Premier Wines & Spirits. Na hosty čekala široká nabídka vín i kvalitních destilátů. Díky přítomnosti zástupců jednotlivých vinařství byli návštěvníci galadegustace profesionálně provedeni celým sortimentem přímo jednotlivými vinaři.

Noblesní prostory Kaiserštejnského paláce na pražské Malé Straně přivítaly stovky návštěvníků. Ve dvou patrech této barokní budovy si hosté mohli vybrat z široké nabídky vín i destilátů. První den akce byl zaměřen na bourgogne & champagne, druhý den na špičková vína z celého světa. Galadegustaci navštívila i Dominique Cima-Sander, brand ambasadorka oblíbeného champagne Piper-Heidsieck. „Co opravdu miluji na své práci, je, že všichni milují champagne. Už jen když vyslovíte slovo champagne, tak vidíte, jak se lidé usmívají a září jim oči. Je to elegantní nápoj, který mají lidé spojený s oslavami něčeho výjimečného,“ uvedla Dominique Cima-Sander.

 

Dominique Cima Sander

Dominique Cima Sander

Na hosty galadegustace čekal velký výběr tichých i šumivých vín. Zákazníci se mohli od zástupců jednotlivých vinařství dozvědět o jejich vínech spoustu zajímavostí. „Připravena byla vybraná vína od základních po ta opravdu jedinečná. Díky širokému sortimentu společnosti mohli hosté ochutnat i produkci malých, rodinných vinařství, která vína připravují tradičními postupy. Přítomni byli zástupci vinařství Codorníu, Vega Sicilia, Pieropan či například Le Macchiole a mnoho dalších,“ popisuje galadegustaci Tomáš Brůha, head sommelier společnosti Premier Wines & Spirits.

Na návštěvníky čekaly také prémiové destiláty. V Baron baru byly představeny spirity ze Zámecké palírny v Blatné, včetně novinky Baron Hildprandt ze zralých meruněk, a hlavně new make B.Barrel - nový blatenský destilát z nakuřovaného sladu. Přichystaný byl i prémiový armaňak Lafontan z roku 1989 a karibský rum Ron de Jeremy a Flor de Cana z Nikaragui.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor