Kávovar KRUPS Evidence Plus připraví kávu i pro ty nejnáročnější milovníky kávy

03. Říjen 2019
Čtenost článku je: 14890 [?]

Automatický kávovar Krups Evidence Plus umožňuje přípravu vynikající kávy v pohodlí domova. Jste zvědaví jak? Celé to probíhá snadno a jednoduše. A k tomu v atraktivním provedení: Moderní a elegantní vzhled skvěle zapadne do jakékoliv kuchyně.

Na výběr máte z 19 druhů nápojů – kromě klasického espressa, vám připraví vynikající doppio, americano, espresso macchiato, krémové capuccino a další nápoje…a pokud patříte k těm, kteří propadli kouzlu flat white, už nemusíte do kavárny, ale dáte si ho v pohodlí doma v kuchyni. Každý z těchto nápojů můžete navíc obohatit extra porcí espressa, která zařídí intenzivnější chuť kávy a dodá ještě více energie. Kávovar KRUPS Evidence Plus dokáže našlehat mléko tak jemně, že si můžete doma tvořit latte art.

Ovládání kávovaru se provádí pomocí dotykového OLED panelu a jeho obsluha je velmi jednoduchá, intuitivní. Je na něm zobrazeno 6 nejčastěji připravovaných nápojů, a tak si můžete přímou volbu vašeho oblíbeného nápoje snadno a rychle připravit svůj šálek. Navíc si můžete nastavit teplotu a sílu kávy či dokonce tvrdost vody a tím přímo ovlivnit výslednou chuť vašeho nápoje. Samozřejmostí je možnost nastavení hrubosti namletí kávových zrn, které taktéž přispívají k výsledné chuti kávy, takže si ji připravíte přesně tak, jak ji máte rádi. Pokud vám přijde návštěva s funkcí přípravy dvou káv současně, a to i třeba cappuccina nebo latte macchiata, obsloužíte všechny jednoduše a rychle.

Přístroj je vybaven dodatečnými funkcemi jako úsporný režim, automatické čištění, má program odvápňování, nastavitelnou výšku výpusti, takže se vám do přístroje vejde i vaše oblíbená vysoká sklenice. Opravdu pohodlně vyřešen je mléčný systém, který je integrován v kávovaru a velice dobře se udržuje. Pro přípravu nápoje vám postačí vložit hadičku pro přívod mléka do nádoby, kterou pak jednoduše vrátíte zpět do lednice a hadičku propláchnete pod tekoucí vodou.

Krups Evidence Plus má minimalistický design v kvalitním provedení, v neutrální barvě titanu, která se bude hodit k ostatním spotřebičům ve vaší kuchyni. Na trhu patří k těm s kompaktními rozměry, takže se do vaší kuchyně bez problémů vleze. A jeho koupě rozhodně nebudete litovat – zvládne uvařit kávu jako málokdo jiný.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže