KOLEKCE DOPLŇKŮ PODZIM/ ZIMA 2014 OSLAVUJE RODNÉ MĚSTO ZNAČKY BVLGARI

18. Srpen 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13778

BVLGARI miluje Řím a již 130 let tu sídlí. Symboly tohoto nezaměnitelného věčného města se staly typickými rysy tohoto domu. Serpenti, trvalá ikona designu této značky, zasahuje přes Kleopatru hluboko do minulosti města coby symbol věčného mládí, ženskosti a nesmrtelnosti. Parentesi je vyjádřením hluboké lásky k městu Řím, které BVLGARI tak dokonale znal a pozoroval, až ji převedl do své tvorby.

Nabídka kombinací a barev je zakořeněná v tvorbě BVLGARI stejně, jako když malíř dovedně a hojně mísí svou paletu při tvorbě svého díla. Kolekce doplňků Podzim/ Zima přeměňuje zažité tradice v moderní důvtip. Inovativní tvary jsou inspirovány starověkou vznešeností, charakteristickou pro památky Říma a jeho architekturu, zatímco syté barvy evokují promenády napříč Věčným městem. Kolekce Serpenti představuje nový model, který je charakteristický lineárním rámem s horní rukojetí, moderním architektonickým tvarem a šupinatým designem hadí kůže. Styl, který odhaluje důvěrnější pouto mezi ženou a její kabelkou. Tvar, který je více fyzický, kontaktní a zároveň univerzální, umožňuje nošení na rameni, na předloktí či v ruce. Výrazné kontrasty materiálů, jako levhart skvrnitý či kůže poníka jsou sladěny s hladkou kůží teletiny nebo zářícím třpytem získaným z broušené zlatavě růžové kůže krajty či perlově šedé telecí kůže. Nový model je cross-body a je zdoben smaltovou sponou ve tvaru hadí hlavy a se stříbrným řetízkem přes rameno připomínající šupinaté hadí těl

Motiv mikro-plisé vytvářející složité origami inspirované antickými šperkovnicemi, krášlí hned dva modely DIVA SERPENTI IPNOTIC, se sponou v originálním tvaru hada se vsazenými kameny. Modely, zahajující novou sezónu jemnou hrou lesklých a matných efektů získaných z lesklé kůže aligátora a kůže Nappa. Rovněž i sluneční brýle Serpenti zdobí výrazný dekor hada s inovativním 3D efektem, získaným díky zářivým kontrastům tyrkysové a zelené či odstínům hnědé až bronzové.

Moderní a zeštíhlený tvar modelu ICONA 10 odráží geometrii Říma, napodobuje cenné materiály v barevných škálách od šarlatově červené, černé, bílé magnólie, přes velbloudí, šedou žulu až po oslnivé odstíny modré. Tento model je věnován praktickým a dynamickým ženám, které hledají prostorný objem a přitom si zachovávají pocit intimity díky několika přihrádkám. Vybírat si můžete z exkluzivní kůže Palmellato, která je měkčí a náročnější na zpracování. Ve výsledku dosáhnete zrnitého efektu. Model ICONA 10 je poctou historickému vlajkovému butiku BVLGARI ve Via Condotti 10, jenž je výchozím bodem úspěšného příběhu celého domu. Originální Twist-lock zapínání slučuje styl a funkci. Na výběr jsou varianty s lesklým avanturinem, lapis lazuli, fialovým nefritem či rodonitem.

Modely Monete se pak vyznačují pevným rámem, kovovými hranami, mincemi a řetězovou rukojetí. Klasické tvary modelů Isabelly Rossellini jsou zvýrazněny novými barvami v kombinaci s broskvovou, šedou nebo šarlatovou a jsou sladěny s červenými detaily smaltu, jež evokují voskovou pečeť. Kromě telecí kůže Palmellato jsou v nabídce také vzácné verze exotické kůže aligátora v odvážné červené či zářivě modré. Elegantní a módní psaníčko Lipstick je univerzálním doplňkem pro každou příležitost. Odstíny jako modrozelená, lila, červený rybíz, zlato a láhvově zelná nabízí celkem 13 různých kombinací barev a materiálů a to včetně kůže ještěrky Nappa či lakované kůže. Nové modely slunečních brýlí DIVA a INTARSIO jsou rovněž inspirovány Římem a tvorbou šperkaře BVLGARI Okouzlující nuance modelů oslňují hravé korálky a ručně vsazenými krystaly ve tvaru vějíře. Jiskru jim dodávají kouřová skla v modré barvě oceánu, s mramorovým efektem červených a černých acetátových rámů.

www.bvlgari.com

Galerie