LADY DIOR MARION COTILLARD PRE-FALL2014

Michal Hutta
13. Srpen 2014

Letošní rok se Marion Cotillard rozhodla přijít doslova s kůží na trh. Nové kabelky z PRE-FALL z kolekce 2014 od DIORA jsou doslova hvězdné a kultovní i díky ní.  

Ano, 38-letá francouzská herečka Marion Cotillard se stala tváří značky a v jemných šatech z kolekce pre-fall navrženými Raf Simonsem prezentuje několik různých kabelek od DIORA. Nová reklamní kampaň vznikala natáčením Marion ve chvílích, jak v šatech a s kabelkou skákala na trampolíně. I přes tyto náročné kreace, které bezesporu daly herečce po fyzické stránce zabrat, působí sofistikovaně a elegantně. 

 

Fotografie jsou vyvedeny s šedým pozadím. Fotografie vytvořil Jean-Baptiste Mondino. Na jedné z fotografií paní Cotillard do vzduchu vznáší stříbrné plisované šaty, zatímco v ruce drží a magenta Lady Dior. Její vlasy se mezitím vznášejí do vzduchu, a to, že je vskutku ve vzduchu dokazují i její prsty, které jsou dány do špiček, tak jako u baletek. V dalším záběru pak letí v růžové sukni a v ruce má přitom ultra-ženskou bílou kabelku v bílé barvě s růžovým květinovým vzorem.

Známá herečka Marion Cotillard je tváří Lady Dior kabelek již od roku 2008.

 

 

www.dior.com

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor