LIMITOVANÁ KOLEKCE KOŽENÉHO ZBOŽÍ A DOPLŇKŮ BULGARI HIGH SUMMER 2024

20. Březen 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17687

Léto v Itálii je víc než jen roční období, je to způsob života. Dny strávené na plážích, skryté “poklady” lákající k nekonečným objevům, prosluněná nálada, která potěší na duši a pulzující energie, která rozzáří večery.

Kolekce koženého zboží a doplňků Bulgari High Summer 2024, inspirovaná povznášejícími pocity vyvolanými italským útěkem z reality, zachycuje touhu prožívat bezstarostné okamžiky a užívat si to nejlepší, co život může nabídnout. Kolekce, která skvěle vykresluje tyto “dobré vibrace”, je oživena létem inspirovanými motivy a sezónními materiály, jako jsou Chevron a Woven Wicker, které svěžím způsobem předvádí řemeslné umění značky Bulgari. Neodolatelné kouzlo nejvzácnější exotiky dále pozvedají nejrůznější kreativní úpravy a zpracování. Neodolatelnou působivost nejjemnější teletiny zdůrazňují vysoce moderní povrchové úpravy.

Od růžových tónů, přes jemné odstíny připomínající písčité pláže, až k nadčasovým barvám, jako je „flash diamond“, stříbrná či šedá, nyní s moderním nádechem, vytváří sezónní chromatická paleta vesmír plný inspirace, potěšení a fantazijního úniku do imaginárních světů pomocí evokativního jazyka barev.

Bulgari zachycuje bezstarostnou atmosféru nekonečných italských letních dnů a představuje svěží nové variace ikonických modelů, kabelky Serpenti Forever Top Handle a hypnotického Serpentine Pouch, z nového materiálu Chevron Fabric.

Klasický geometrický vzor chevron je přepracován designérským týmem značky Bulgari do podoby sezónního materiálu, vyrobeného ze tří různých látek. Motiv tvoří bavlněná, lurexová a hedvábná vlákna ručně spletená stavem do podoby jemné textury exkluzivního vzhledu, jejíž výroba zabere téměř čtyři týdny odborné řemeslné práce. U kabelky Serpenti Forever Top handle, kde elegantní řemínky z teletiny v odstínu Ivory Opal rámují jednotlivé panely chevronu, je pro rafinovaný efekt tón v tónu, který vyzdvihuje jak design tašky, tak bohatost textur, nutný ještě jeden krok. Ikonický magnetický uzávěr v podobě hadí hlavy, dokonale sladěný s chromatickou paletou modelu, je ozdobený smaltovými šupinami v odstínu Ivory Opal a hypnotickýma černýma smaltovýma očima.

Dalším působivým sezónním materiálem, který vás spolehlivě naladí na prázdninovou notu a připomene esprit nedbalé italské elegance, je Woven Wicker. Svým originálním šarmem rozjasní nekonečné kouzlo kabelky Serpenti Forever Top Handle.

Přírodní materiál, který značka Bulgari zušlechťuje rafinovaným řemeslným procesem, je ručně tkaný do dvou různých vzorů kolem speciálně vyrobených kovových rámů: dva typy vazeb vytvářejí jedinečný design, který propůjčuje ikonickému tvaru tašky novou podobu. Přední klopa a svrchní madlo jsou vyrobené ze sladěné teletiny v odstínu Ivory Opal. Okouzlující uzávěr v podobě hadí hlavy zdobený smaltem a pozlacenými mosaznými šupinami nenuceně splyne s jemnými a přirozenými tóny tašky. Tyto moderní, svěží a letní variace jsou oslavou neodolatelné transformativní povahy modelu Serpenti. Spojením nadčasového designu, zajímavých detailů a současného vkusu předvádí nekonečnou všestrannost této ikony.

Živost a ty nejvíce elektrizující okamžiky léta se odráží ve stříbrné teletině Silver Striated, která oživuje kouzelnou kabelku Serpenti Top Handle Mini, nedávno představený model s kompaktnějšími rozměry, i nadčasovou tašku přes rameno Serpenti Forever Day-To-Night. Jedna je opatřena svrchním madlem a odnímatelnými řetízkem a koženým popruhem pro různé možnosti nošení, druhou doplňuje řetízek, který lze snadno zkrátit, prodloužit i nastavit na dvojitou délku. Oba modely mají fascinující uzávěr v podobě hadí hlavy se smaltovými a metalickými šupinami, která je nezaměnitelně spjatý s kolekcí.

Zvláštní struktury teletiny Striated, připomínající přirozenou krásu a delikátní inkluze surových diamantů, je dosaženo odbornou aplikací specifické fólie na tepelném lisu pro dosažení pruhovaného a metalického efektu. Materiál je důkazem umění značky Bulgari, která dokáže prostřednictvím nespoutané kreativity a dokonalé zvládnutého řemesla odhalovat nekonečné možnosti pečlivě vybrané vysoce kvalitní teletiny.

Lesklá povrchová úprava kůže Pale Pink Quartz Pure Karung rafinovaně rozjasňuje modely Serpenti Forever Top Handle Mini a Serpentine Top Handle. Značka Bulgari, která opět zachází se vzácnými exotickými kůžemi jako s milovanými drahokamy, používá různá zpracování, aby odhalila nekonečné fazety těch nejunikátnějších a nejpřitažlivějších materiálů. Zde je přirozená kresba kůže plně vybělena pro získání jednotného a jednolitého barevného efektu. Lesklého vzhledu je dosaženo pomocí specifické techniky zvané „LISSAGE”.

Kompaktní, ultra-moderní taška přes rameno Serpenti BAIA, která je nepostradatelným doplňkem každé ženy, se vrací ve variantě z kůže Milky Opal Pearly Karung, a odhaluje nový glam-cool look. Vytříbený materiál – jehož přirozená barva se liší kus od kusu - je nejprve lehce obarven a poté broušen, aby se zjemnily a vyhladily šupiny. Nakonec je ručně nastříkán směsí perlového prachu pro charakteristický perleťový lesk. Velmi zajímavé zpracování ve stylu Bulgari ještě znásobuje kouzlo tohoto moderního doplňku pro každý den.

Výběr mini kabelek a drobných kožených doplňků si pohrává s klíčovými styly a designy kolekce. Pracuje s barevnou paletou nadcházející sezóny i novými způsoby zpracování a letními materiály. Mezi nejnovějšími textilními doplňky, které oceníte při každém letním úniku z reality, nechybí všestranné šály, ikonické šátky a sofistikované štoly, zdobené zářivými kyticemi drahokamů nebo novými interpretacemi ikonických motivů. Každý z doplňků je ukázkou řemeslného umění, kterým značka Bulgari vyniká.

Galerie