LUSH KITCHEN

LUSH KITCHEN
Redakce LUXUS.cz
23. Únor 2015
Co si představit pod LUSH KITCHEN? - Jednoduše čerstvou, ručně vyráběnou kosmetiku netestovanou na zvířatech. Ta je 100% vegetariánská, 84% veganská, 70% samokonzervační a 36% nahatá, čili bez obalů.
LUSH KITCHEN

LUSH KITCHEN

V britském hrabství Dorset naleznete jednu speciální kuchyňku, v níž kosmetická značka LUSH vyrábí limitované edice produktů. Všichni zájemci a zvědavci, kteří by rádi zkoukli žhavé novinky dřív, než kdokoli jiný, jsou zde vítáni.
LUSH KITCHEN

LUSH KITCHEN

Každý den se tu vyrábí čerstvé, vlastníma rukama vyrobené produkty, které jsou obratem zasílány zákazníkům, takže již druhý den je můžete užívat ve své vlastní koupelně. Objednávka z Lush kuchyně k vám přijde v rámci Evropské Unie do 5 až 7 dnů. Z Lush Kitchen je možné si objednat nadcházející novinky, jako třeba mýdlo na pleť s vitamínem E Movis, samo-konzervační verzi oblíbeného Dream Creamu, limitované novinky jako Supertramp a podobně. Nabídka produktů je ve skutečnosti mnohem širší a rozhodně se společnost nebrání o její další rozšíření.
LUSH KITCHEN

LUSH KITCHEN

Produkty z kuchyně LUSH jsou vyráběny v malých sériích, každý den se zde vyrobí maximálně od 35 - 400 položek. A pozor, rychle mizí. Výrobky zde vyrobené jsou exkluzivní a nabízí se pouze po omezenou dobu (21 dnů).V nabídce kuchyně jsou jak klasiky, tak i zcela výjimečný tovar, který nikde jinde nenaleznete.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor