Lush představuje další skvělé, voňavé novinky

Redakce
23. Leden 2018
Lush, naše oblíbená handmade kosmetika, představila novinky pro letošní rok. A jako vždy se máme na co těšit! První novinkou je krémový sprchový gel s ovesným mlékem Oaty Creamy Dreamy. Při jeho použití zjistíte, že nebe na Zemi existuje! Sprchový gel obsahuje hebkou směs chladivého ovesného mléka a zklidňující levandule. O andělskou hebkost vaší kůže se postarají výživné krémové kakaové máslo s olivovým olejem, vyrovnávací růžová voda s konejšivou silicí z heřmánku pravého ztiší rozzlobenou pokožku a tu citlivou vynesou do nebes.

Novinou je také krém na pozadí Rump, který je ideální pro cyklisty, běžce a každého, kdo naráží na odpor místo na harmonii a hladký průběh. Krém se nanáší ve střídmém množství všude tam, kde vás obtěžuje tření. Obsahuje kofein, který zpevní pokožku, a výživná másla pro snazší vklouznutí do upnutých sportovních úborů. Nesedí vám třenice? Máte problém nasoukat se do upnutého sportovního oblečení? Lycra se vás nepatřičně chytá? Tenhle krém je konečné řešení! Pomůže vám dostat se přes zeď ze světa nepříjemného tréninku a pomůže vám zapomenout na pálení a veškerý odpor.

Pro všechny neposedy je jako stvořena znovupoužitelná koupelová pěna Bubble Spinner. Když tuto parádu roztočíte pod proudem tekoucí vody, vykouzlíte hromadu veselé citrusové pěny, která vám hned zlepší náladu a přivodí jasnou mysl. Zatočte se svými starostmi a nechte citronové a limetkové bublinky dát věci do pořádku! A co je přímo báječné – tuto pěnu po jejím uschnutí můžete znovu použít! Všechny tyto skvělé produkty naleznete na https://cz.lush.com/.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor