Luxusní stolování vám domů zanese značka Cookplay

09. Srpen 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14088

Myslíte nejen na to, aby vaše pokrmy byly chutné, ale také na to, aby se nacházely na elegantních talířích, které vašim jídlům vždy navodí tu správnou atmosféru? Nejenom kulinářské dovednosti jsou totiž ukazatelem toho, zda jste správný hostitel nebo zda dbáte na luxus vaší restaurace. Kromě vzhledu jídla si totiž váš návštěvník či zákazník jako první všimne i talířů, ze kterých bude vaše výborné jídlo jíst. Dejte tak na kvalitu s názvem Cookplay, kterou využívají velké osobnosti, jako je třeba Petr Svoreň, Mandarin Oriental či Field.

Značku Cookplay na trh přivedla v roce 2014 průmyslová designérka Ana Roquero, která doteď přichází s úžasnými nápady a luxusními designovými produkty ve spolupráci s nejlepšími španělskými firmami. Sama říká, že nápad na Cookplay vznikl z toho důvodu, aby rozvířil vody gastronomie a každý pokrm tak byl fascinující. Toho se drží i významné české osobnosti, jako je Petr Svoreň, restaurace jako Field, nebo významné hotely, mezi kterými nalezneme třeba Mandarin Oriental. A kde jinde takové luxusní nádobí sehnat než u našeho prodejce Premium Home.

Společnost Cookplay se drží moderních trendů, a proto přichází s plně ekologickou kolekcí Cookplay CHIKIO, jejíž produkty jsou vyráběny s láskou k přírodě a respektem k životnímu prostředí – kompletně totiž pochází z cukrové třtiny, a i přestože jsou jednorázově použitelné, jsou 100% recyklovatelné, a tedy samozřejmě ekologické.

Cookplay Naoto se řadí mezi nejnovější a funkční kolekce nádobí, které jsou určené především ke každodennímu stravování. Jejich předností je především nabídka několika velikostí a barev talířů i podnosů, díky čemuž vyhoví potřebám servírování v každé moderní restauraci i vašeho domova.

Buďte si jistí, že právě kolekce Cookplay Gochi se stává nejkreativnější a nejzábavnější kolekcí z rukou značky Cookplay. Pokud někomu budete servírovat pokrm v těchto talířích, vsaďte se, že tím podpoříte jeho kreativní myšlenky a zároveň mu vnuknete i naprosto překvapivé představy.

Foto: Petr Svoreň

Foto: Petr Svoreň

Galerie

Foto: Petr Svoreň
Foto: Petr Svoreň
Foto: Petr Svoreň
Foto: Petr Svoreň

Rozhovory

Premium Home