MCELY BOUQUET SPA

Redakce Luxus.cz
03. Září 2018

MCELY BOUQUET SPA jsou zasvěcené přírodní, místně inspirované bylinné aromaterapii. Posláním je přinést hluboké uvolnění od napětí, zregenerovat tělo a povznést ducha. Každá terapie je detailně propracovaným rituálem, při kterém zručný terapeut v krásném prostředí terapeutických apartmánů a za pomoci jedinečných kosmetických produktů MCELY BOUQUET, bude směrovat do nitra, ke zdroji vnitřního klidu a krásy. Jsou připraveny masáže, zážitkové rituály pro páry i jednotlivce, péče o obličej, ruce a nohy, doplňkové terapie, soukromé využití lázeňských prostor a oblíbené spa balíčky.

Jedinečnost přírodních lázní spočívá v propojení různorodých interiérových a exteriérových prostorů, kdy se celý zámecký komplex stává současně lázeňským prostorem. Tři prostorné a originální soukromé terapeutické apartmány Med, PerlyHedvábí nabízejí relaxační a inspirující prostředí pro výjimečné lázeňské zážitky. Jednou přímo v zámecké budově, podruhé v nejvyšším patře zámecké věže, potřetí v zámeckém parku v romantické dřevěné stavbičce s otevřeným krbem. Všechny tři apartmány jsou uzpůsobeny pro terapie v páru. V anglickém parku se nachází také venkovní vířivka, parní bylinnou lázeň, saunový domeček, přírodní koupací jezírko, multifunkční sportovní hřiště a přírodní stezka zdraví.

Tip Chateau Mcely na podzimní dny

Zážitkový rituál TEKUTÝ SAMET

Dvouhodinový smyslný pěstící rituál s hřejivým voskem. Se stimulujícím a očistným peelingem pomocí kartáče s přírodními štětinami (brushing) na úvod, zábalem z aromatického vosku exklusivní svíčky Melt Velvet s následným tropickým deštíkem z růžové vody, malým kosmetickým ošetřením a celotělovou masáží výživným sedmikráskovým olejem podmanivé exotické vůně na závěr získáte kromě nečekaného emocionálního zážitku pro tělo a duši také neobvykle hladkou, provoněnou a do hloubky regenerovanou pokožku.

Více na ZDE. 

Dětské lázně s princeznou Nely

Děti mohou prožít pod laskavým dohledem terapeutů některou ze zážitkových terapií v bezpečném prostředí MCELY BOUQUET SPA. Oblíbenou terapií je Proměna v princeznu či Čokoládový sen Pralinky, které obě volně navazuji na zámecký příběh o princezně Nely.

 

Firemní články