NECHTE SE UNÉST VŮNÍ PLNOU KVĚTIN – CARTIER LYS ROSE

15. Červenec 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15554

Cartier se pro letošní léto rozhodl obnovit vůni, jehož původní verzi vytvořil již v roce 2011 (Baiser Vole). Do této kolekce patří ještě Baiser Vole toaletní voda, z roku 2012, Baiser Vole Extrakt parfému 2012, Baiser Vole Shimmering Eau de Parfum 2012 a Baiser Vole Essence parfém 2013.

Letošní rok se ponese ve jménu nové letní vůně Cartier Baiser Vole Lys Rose. Dámská vůně byla vypuštěna počátkem července a byla vytvořena dvorní parfumářkou domu Cartier Mathilde Laurent. U vůně není růžový pouze flakon, ale celá vůně. Delikátní tóny růžové lilie, které tvoří základ vůně, jsou jako ukradený polibek plný letmého okouzlení. Příjemná květinová vůně je ukryta v elegantním nadčasovém flakonu s růžovými akcenty, který efektivně doplňuje stříbrné odklápěcí víčko inspirované luxusní pudřenkou. Lys Rose byla stvořena pro neodolatelnou smyslnou ženu hledající klasickou vůni se špetkou nezbednosti a hravosti.

Vůně se stejně jako i jiné parfémy Cartier z této kolekce zaměřuje na lilii v různých aspektech. Zde je kupříkladu namixována s malinami. Vůně se tak stala čerstvější a sladší než ta předešlá.

Vůně se prodává 30 ml 1 260,-, 50 ml 1770,-  a 100 ml 2580,- korun.

www.cartier.com

Galerie