Nejnovější pračky Samsung definují trendy domácností

Michal Hutta
08. Duben 2014

Pračka Samsung WW9000 vyniká elegantním designem, intuitivním ovládáním a řadou chytrých funkcí.  Se svým minimalistickým designem obohatí každou moderní domácnost.

Společnost Samsung uvádí na český trh novou pračku WW9000 pro efektivní a ekonomické praní. Elegantní design je navíc připraven ozdobit moderní domácnost

a splynout s ostatními domácími spotřebiči, nábytkem a zařízením. Model WW9000 navíc nabízí vylepšené inteligentní funkce, které zvyšují výkon a komfort praní a které poskytují oblečení nadstandardní péči.

 

„Nové pračky řady Crystal Blue přináší řadu revolučních prvků. Nejenže splňují požadavek perfektně vypraného prádla, maximálně snižují spotřebu energie a jsou vybaveny novými uživatelsky zajímavými funkcemi,“ říká Kateřina Holíková, produktová manažerka pro pračky společnosti Samsug Electronics, a doplňuje: „Svým novým vzhledem navíc dokazují, že pračky mohou být designovým kouskem, který bude ozdobou každé domácnosti.“

Pračka WW9000

 

Designéři odstranili u pračky WW9000 otočný volič
a nádobku na prací prostředky a vytvořili tak velice čistý
a elegantní povrch s přirozenými křivkami. Průsvitná tmavě modrá barva dvířek pračky s křišťálovým leskem, které při kontaktu se světlem vytváří příjemné spektrum barev, na sebe upoutá okamžitě pozornost. Pro snadné vkládání
a vyjímání prádla byl maximálně zvětšen otvor dveří a také buben je umístěn výš. Nový závěs dveří Metal Double, díky kterému lze dveře doširoka otevřít až o 170 stupňů, rovněž zvyšuje uživatelský komfort.

 

Pračka Samsung WW9000 je vybavena 5palcovým barevným plně dotykovým displejem. Díky němu si uživatel jednoduše navolí nastavení pouhým dotekem. Například volba Most Used si pamatuje často využívané prací cykly, zatímco využitím volby Favorites si uživatel sám nastaví průběh praní výběrem různých možností, včetně teploty a rychlosti otáček bubnu při ždímání.

 

Při využití funkce Auto Optimal Wash se aktivuje technologie 4 senzorů, které analyzují informace
o prádle: množství, stupeň zašpinění, potřebné množství vody a pracího prostředku. Na základě těchto informací je vybrán optimální prací cyklus, teplota, čas, cyklus máchání a rychlost otáček při ždímání. Funkce Auto Dispense navíc automaticky dávkuje správné množství pracího prášku a aviváže. Velmi efektivním pomocníkem je unikátní technologie EcoBubble.

 

Generátor bublin, který se aktivuje při každém pracím cyklu, vytváří kombinací vzduchu a vody aktivní pěnu. Díky této inovativní technologii dochází k lepšímu rozpouštění a aktivaci pracího prostředku. Vzniklá pěna pak do prádla proniká rychleji a rovnoměrněji. S EcoBubble je dosažen stejný výsledek praní při nižších teplotách, což vede k úspoře energie a prádlo je vypráno šetrněji.

 

Pokročilá technologie VRT-M využívá trojrozměrný systém senzorů vibrací. VRT-M udržuje buben dobře vyvážený i při vysoké rychlosti odstředění. Další redukci hluku a vibrací, vyšší efektivitu a dlouhou výdrž zajišťuje pračce WW9000 digitální invertorový motor. Využívá permanentní magnety pro tišší a výkonnější provoz a vzhledem k tomu, že nedochází k obrušování uhlíků, má i delší životnost. Právě proto si společnost Samsung může dovolit poskytovat na motor 10letou záruku.

 

Navíc má WW9000 k dispozici šest předem naprogramovaných speciálních cyklů. Například volba Gardening (zahradničení) nastaví cyklus pro odstranění skvrn od trávy a bláta, volba Cooking & Dining (vaření a stolování) zase vyčistí mastné skvrny od jídla. Další speciální cykly jsou zaměřeny na Hygiene Care (hygiena), Active Sports (sporty),  Active Kids (děti) a Working & Everyday (každodenní běžné praní).

 

Volba Super Speed Wash zajistí kompletní vyprání prádla v čase do jedné hodiny, což je možné díky dvěma tryskám, které rychle plní buben vodou. Funkce Speed Spray zkracuje cyklus máchání tím, že vodu prudce vstřikuje do bubnu.

 

Pračka Samsung WW9000 je vybavena funkcí Smart Control, která umožňuje uživatelům ji ovládat a kontrolovat pomocí aplikace na svém chytrém telefonu. Kdekoli tak lze zkontrolovat fázi pracího cyklu, spustit či přerušit praní, nebo zjistit čas zbývající do konce praní.

 

Pračky WW8000 a WW7000

 

Stejné designové prvky Crystal blue mají také modely WW8000 a WW7000. Stejně jako jejich nejnovější zástupkyně z řady úsporných a efektivních Samsung praček disponují technologií Eco Bubble, digitálním invertorovým motorem se zárukou 10 let a mnoho dalšími inovativními funkcemi. Všechny se řadí do kategorie energetické úspornosti A+++.

 

Pračky Samsung s technologií Eco Bubble používají inovativní způsob praní. Již od samotného začátku cyklu vytváří smíchání vody, pracího prostředku a následného vstřikování vzduchu bohatý pěnový polštář. Takto vzniklá aktivní pěna proniká do tkanin mnohem rychleji, hlouběji a rovnoměrněji, takže zaručuje perfektní vyprání i na nízké teploty. 

 

                                                                                                                                                   www.samsung.com

Firemní články

S chladničkou Samsung Family Hub přicházejí umělá inteligence a automatizace až do kuchyně
Samsung The Frame: Televizor, který se při vypnutí promění v obraz
Galaxy Note 10: telefon, který díky jedinečnému výkonu vnáší do života vášeň
Nový režim Ambient televizorů QLED od společnosti Samsung dokáže proměnit obývací pokoj v uměleckou galerii
Samsung QLED TV disponují inovativními technologiemi i prvotřídním vzhledem
Smartphone od Samsungu se skládacím displejem přijde na trh již příští rok
Samsung Galaxy S7 edge a S7 se představily v růžové a stříbrné barvě
PROHNUTÉ MONITORY SAMSUNG ZÍSKALY POTVRZENÍ OD HARVARDOVY LÉKAŘSKÉ FAKULTY
ZACHYŤ TE JEDINEČNÉ OKAMŽIKY SE SAMSUNG GEAR 360
SAMSUNG ODHALIL NOVOU GENERACI SMARTPHONŮ GALAXY S7 A GALAXY S7 EDGE
S ÚKLIDEM VÁM POMŮŽE ROBOTICKÝ VYSAVAČ SAMSUNG
HODINKY SAMSUNG GEAR S2 V DESIGNECH OD ALESSANDRA MENDINIHO
PROJECT ZERO 2 - SAMSUNG JIŽ BRZY ODHALÍ ZVĚTŠENINU TELFONU GALAXY 6 EDGE
NECHTE SE UNÉST OBRAZEM TELEVIZE SAMSUNG JS9500
OPTIMÁLNÍ PROSTŘEDÍ NEJEN PRO VÁŠ SPÁNEK VÁM ZARUČÍ KLIMATIZACE SAMSUNG
ZLATÁ OPĚT NA VÝSLUNÍ SE SAMSUNG GALAXY
SAMSUNG GALAXY S5 MINI – MALÉ TĚLO, VELKÁ DUŠE
MODERNÍ ŽENY DO CHLADNIČEK UKLÁDAJÍ OBLEČENÍ A KOSMETIKU
Nejnovější pračky Samsung definují trendy domácností
SAMSUNG MĚNÍ DOSAVADNÍ PŘEDSTAVY O CHLADNIČKÁCH
Official Press ReleaseROBOTICKÝ VYSAVAČ SAMSUNG NAVIBOT S UDĚLÁ PRÁCI ZA VÁS
Official Press ReleaseNOVÉ NOTEBOOKY SAMSUNG SÉRIE 5 550P NADCHNOU HRÁČE I FILMOVÉ FANOUŠKY
Official Press ReleaseČERNÁ ELEKTRONIKA V BÍLÉM PROVEDENÍ - SAMSUNG 3D LED SMART TV
Official Press ReleaseSAMSUNG FULL HD 3D LED TV 9000 - NEJTENČÍ SÉRIE TELEVIZORŮ NA SVĚTĚ
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor