Nerušený poslech a pohodlí s prémiovými sluchátky Philips Fidelio T1

07. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 07. 12. 2022

Hledáte-li ideální bezdrátová sluchátka pro svoji práci nebo se rádi necháváte pohltit kvalitní hudbou, tak model Philips Fidelio T1 bude pro vás tou nejlepší volbou. Tato prémiová sluchátka potěší nejen oceňovaným evropským designem, ale i vynikajícím zvukovým výkonem a hybridním potlačením hluku, díky kterému váš poslech již nic nevyruší.

Philips Fidelio T1 jsou pravá bezdrátová sluchátka vyrobená přímo pro nerušený poslech, ať jste kdekoli. Na základě nejlepší technologie potlačení hluku Pro+ a bezpečnému pohodlnému nošení vás hudba pohltí v jakkoli rušném prostředí. Tento model nabízí perfektní zvuk, přirozeně znějící střední polohy, hluboké a přesné basy a celkově dokonalý zážitek z poslechu bohatého na detaily. Tato sluchátka uspokojí i náročné milovníky hudby a umožní vám vše slyšet tak, jako byste byli přímo ve studiu. Díky několika mikrofonům a speciálnímu algoritmu se dokáží zaměřit na zvuk vašeho hlasu a redukují tak hluk okolí. Dokonce i hluk samotného větru je filtrován, bude vám tedy skvěle rozumět, i když budete telefonovat venku. Dotykové ovládání vám usnadní práci a vícebodové připojení Bluetooth pak umožňuje připojit se současně k telefonu (systém iOS nebo Android) i notebooku. Díky funkci Google Fast Pair můžete sluchátka spárovat s kompatibilním zařízením se systémem Android pouze jediným klepnutím.

Nejvyšší kvalitě zvuku napomáhá i promyšlený design. Vybrat si můžete mezi černým a stříbrným provedením s ušními kryty sluchátek s černou nebo bronzovou vložkou z udržitelné kůže značky Muirhead. Kvalitní potlačení ruchů z okolí je ještě vylepšeno pasivní izolací, kterou zajištuje šest velikostí silikonových nástavců do uší a tři velikosti nástavců z pěny Comply. Pohodlně tak padnou opravdu každému a díky použitým materiálům pocítíte maximální komfort i při dlouhodobém nošení.

Poslouchat hudbu můžete s touto novinkou dlouho a bez starostí o baterii (až 48 hodin, s použitím nabíjecího pouzdra). Aplikace Philips Headphones vám navíc umožní upravovat míru potlačení hluku pomocí přednastavených režimů nebo aktivovat redukci větrného hluku. Díky ANC Pro+, a také ekvalizéru, si budete moci sluchátka ještě více přizpůsobit pro svůj poslech. Tento model je také odolný vůči stříkající vodě a pro perfektní poslech hudby nejen venku jsou naprosto ideální.

True Wirelles sluchátka Fidelio T1 jsou dostupná za cenu 7 599 Kč.

Galerie