NOVINKY ŠPERKŮ SERPENTI VIPER 2024: Dejte průchod svému osobitému stylu

18. Duben 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19770

Serpenti Viper představuje další evoluci ikony metamorfózy Bulgari, kombinující charakteristický design, hypnotizující poddajnost a magnetizující kouzlo. Kolekce se nyní rozrůstá o pět šperků, které ilustrují vrozenou schopnost hada vyvíjet se a představovat se ve stále nových podobách.

Ikona Bulgari Serpenti je již od roku 1948 symbolem nikdy nekončící proměny a neustálé obnovy. Je inspirována proměnlivostí mýtického stvoření a využívá jeho prapůvodní energie, která je pevně spjatá s těmi nejhlubšími kořeny přírody a ztvárňuje neustálou změnu. Toto mocné a symbolické zvíře, oplývající jedinečnou schopností svlékat kůži, se stalo inspirací pro tvorbu mnohovrstevnaté a stále se vyvíjející kolekce Bulgari, která jde vždy ruku v ruce s dobou v procesu konstantního znovuzrození.

Šperkařské novinky pro rok 2024 obohacují linii o elegantní designy z 18karátového žlutého a růžového zlata, které rozjasňují diamanty v demi pavé osazení. Nové kreace si pohrávají s ultramoderní a všestrannou podobou různě stylizovaného motivu hadí šupiny. Zachovávají si však také typické linie, které v symbiotickém objetí spojují šperk s tím, kdo jej nosí. Věrným zpodobněním samotné esence řady Serpenti Viper je nový jednoduchý prsten, dostupný ve variantě z 18karátového růžového a žlutého zlata. Díky diamantovým akcentům, které oživují hlavu a tělo abstraktního hada, překypuje tento šperk sebevědomím a neodolatelným šarmem.

Stejné působivé křivky a moderní linie, které jsou poctou nepřekonatelnému řemeslnému umění Bulgari, definují neodolatelné náušnice z 18karátového růžového nebo žlutého zlata. Esenciální interpretaci ikonické šupiny podtrhuje vzácný třpyt diamantů v pavé osazení, v dokonalém spojení vizuálního půvabu a jemného řemeslného umění. Ikonický design a moderní styl se snoubí také do podoby nového kouzelného náhrdelníku s přívěskem. Tato kreace se stylizovaným hadem z 18karátového žlutého zlata, který se nádherně obtáčí kolem zlatého řetízku a zdůrazňuje jej diamantové pavé, vyjadřuje sílu a charisma.

Novou sadu šperků završuje oblíbená ikona této kolekce, jednoduchý náramek Serpenti Viper z 18karátového žlutého zlata s diamanty v demi pavé osazení. Tento šperk, ve spojení s dalšími novými kousky, láká ke stylingovým experimentům a nabízí téměř nekonečné možnosti kombinování.. Moderní vzhled žlutého zlata ožívá v působivé formě, která obejme zápěstí jako druhá kůže. Nové šperky můžete nosit samostatně nebo je zajímavým způsobem kombinovat. Jsou dokonalým ztělesněním všestrannosti a navždy moderní podstaty ikony Serpenti. Nová kolekce je v prodeji na bulgari.com a v buticích Bulgari po celém světě od dubna 2024.

Galerie