NOVINKY V KOLEKCI CARTIER BALLON

13. Červen 2014 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13452

Hodinky z kolekce Ballon de Cartier představují katalyzátor řemeslné dovednosti a odborných znalostí domu Cartier. Každé hodinky v sobě ukrývají kousek z dílčího světa Cartier. Obdivovat tu můžete vysoké hodinářství, ale i umělecké techniky a vysoké inovativní šperkařství.

Do stávající kolekce mistrovsky zpracovaných hodinek letos přibyly nové kousky, které perfektně ilustrují hodinářskou zručnost tvůrců Cartier. 

Ballon Blanc de cartier: Zrození hodinářské komety

Ano, Ballon Blanc de Cartier jsou nové hodinky, které do světa vyletěly doslova jako kometa o úplňkové noci. Tyto hodinky v sobě snoubí tajemné umění oboru hodinářského a klenotnického. Hodinky je možno zcela bez ostychu nazvat jako šperkařské. Jde o velice vzácný, vysoce ženský a delikátní model. Umí však být i hravé a nezbedné. Nová tvář hodinek si ponechala kouzelný oblázkový tvar připomínající pouzdro vzácného pudru, jenž je doplněn o náramek složený z 5 řad zlatých korálků, které tu jsou ve variantě z bílého zlata osázené diamanty. Tomu všemu korunuje i perleťový ciferník zdobeného technikou flinqué, kterému dominují modré ručičky ve tvaru mečů. Nechybí zde samozřejmě ani signatura hodinek Ballon Blu, což je modrá korunka nahrazena výrazným diamantem na pozici 4 hodin, jež dodávají hodinkám spolu s diamanty po obvodu lunety luxusní vzhled. Ballon Blanc se prodává ve dvou velikostech – 24 a 30 milimetrech v bílém zlatě potaženém rhodiem nebo v růžovém zlatě.

                                                                                                                       www.cartier.com

Galerie