Nový butik Salvatore Ferragamo v Praze

Redakce
12. Leden 2018
V úterý 2. ledna luxusní italská módní značka Salvatore Ferragamo otevřela butik v Praze na nové adrese. Tento butik ve svěžím stylu je oproti předchozímu větší - rozprostírá se na rozloze 158 metrů čtverečních. Butik nabízí dámskou a pánskou kolekci oděvů a doplňků a sídlí na prestižní adrese Pařížská 6.

Salvatore Ferragamo patří ke světovým lídrům v oblasti luxusního průmyslu. Historie společnosti se píše od roku 1927. Tato dnes již proslulá značka se zabývá tvorbou, výrobou a prodejem obuvi, kožené galanterie, oděvů, hedvábných produktů a dalších doplňků, ale také výrobou dámských a pánských parfémů.

Kromě toho již tak široká nabídka zahrnuje také brýle a hodinky, vyráběné s licencemi. Jedinečnost a exkluzivita produktů spolu s kombinací perfektního stylu, tvořivosti a inovací, které jsou obohaceny kvalitou a vynikajícím zpracováním tradice „Made in Italy“, byly vždy charakteristickými znaky skupiny.

Společnost Salvatore Ferragamo má v současnosti asi 4 000 zaměstnanců a síť více než 660 monobrandovými obchody. Pražský butik Salvatore Ferragamo otevřela společnost Literix Group, s. r. o., která v Pařížské ulici provozuje butiky značek Dolce & Gabana, Brunello Cucinelli a Hogan.