NOVÝ NÁRAMEK Cartier LOVE: DELIKÁTNÍ, A PŘESTO TAK MOCNÝ

07. Únor 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13841

Jako odraz té nejniternější vášně, náramek LOVE od svého zhmotnění z návrhu designéra Alda Cipulla v roce 1969 zásadně zmodernizoval pouto lásky a stal se tím nejslavnějším symbolem volnosti a zároveň spojení mezi zamilovanými lidmi.

Cartier nyní svoji ikonu s čistým a jasně rozpoznatelným designem přináší v nové verzi. Kolekce LOVE v tenčím provedení působí jemnějším dojmem, ale jinak zůstává se svým oválným tvarem, pevně objímajícím zápěstí, i motivy šroubků po svém obvodu, věrná své ikonické předloze.

Variace na univerzální klasiku, sofistikovaný šperk pro muže i ženy, který lze upevnit a odejmout pouze pomocí zlatého šroubováku, stvrzuje a uzamyká zamilovanost v nekonečném kruhu.

LOVE je výpovědí vnitřní síly, odrazem stavu mysli a symbolem oddanosti věčné lásce. Unisexový, jednoduchý ale velmi originální. Nadčasový šperk novější než kdy jindy se svou symbolikou lásky a volnosti zároveň.

Nosit LOVE znamená vyjadřovat určitý styl, dávat na odiv svůj názor a nebát se odhalit světu svoji věrnost i vášeň. Náramky LOVE vypadají skvěle samostatně, navrstvené na sebe i zkombinované s klasickou verzí. Na výběr jsou s diamanty nebo bez ve třech druzích zlata: v bílém, žlutém a růžovém. Kolekci náramků doplňují prsteny ve stejném designu.

Galerie