O službách Chilli salonu s majitelkou Natali

Redakce
17. Srpen 2020

Chilli salon dopřává luxusní, nevšední zážitek, v podobě erotických masáží. Něhu, doteky a vzrušení potřebujeme všichni! Salon dělá vše pro to, aby se u nich každý zbavil stresu a cítil se jako doma. Už vřelá slova recepčních při příchodu dělají své a poté celý salon a pokoje, kde se snaží uspokojit všechny smysly tím, že plápolají svíčky, hraje příjemná hudba, masér či masérka vyslechnou Vaše přání a tužby. Zkrátka to vše přispívá k tomu, aby si obě strany mohly užívat ničím nerušené příjemné chvíle.

Otázka
Můžete nám, prosím, v rychlosti popsat Chilli Salon?
Odpověď
Nabízíme svým návštěvníkům krásné, útulné prostředí a přátelskou atmosféru s velkými možnostmi relaxace pro dospělé. To vše pár metrů od stanice metra B – Křižíkova (Praha – Karlín). Pro ty, kdo hledají a upřednostňují službu na úrovni.
Zaručuji nejvyšší standard a k tomu patří i prostory, které jsou navrženy tak, aby spodní část salonu, kde se nachází lobby bar a krb, který Vám je plně k dispozici k příjemnému posezení a drinku, bylo možné využít k pronájmu na rozlučky se svobodou, oslavy narozenin, business jednání či školení a workshopy. V horním patře se nachází 4 luxusní, moderní masážní pokoje, každý se svou sprchou (pokud si pronajmete naše prostory, není podmíněno využití našich služeb).

Otázka
Co přesně si máme představit pod pojmem erotická masáž?
Odpověď
Erotická masáž v našem podání začíná společnou sprchou s masérkou, která již uvolní atmosféru a navodí ono erotické napětí. Pokračuje se kvalitní masáží za pomocí nahřátých olejů, kdy je masérka zcela nahá, při intimním osvětlení a příjemné hudbě. Klient se může kochat jejím odrazem v zrcadle, která jsou podél pokoje, či se masérky jemně dotýkat (ovšem ne jejích intimních partií). Masáž je zaměřena po celou dobu na klientovy intimní partie a velkým benefitem je, že počet ručních vyvrcholení není limitován.
Otázka
V čem jsou masáže u Vás oproti těm klasickým jedinečné?
Odpověď
Benefitů je celá řada. Už samotný dotek, podpořený nahřátým olejem, je pro tělo blahodárný, natož soustředěný na intimní partie. Když pominu to, že se masíruje a rozehřívá celé tělo, od chodidel až po masáž hlavy, tak samotné oddalování erekce nebo masáž prostaty jsou zvláště u mužů velice prospěšné pro jejich sexuální život.

Otázka
Navštěvují Vás pouze muži, nebo jsou masáže určené i pro ženy?
Odpověď
Stejně tak, jako tyto masáže prokazatelně prospívají mužům ke zlepšení jejich sexuálního života, je tomu tak i u žen. Ano, cestu k vlastní rozkoši si začínají užívat už i samotné ženy! Nazývám to terapií doteku, kdy za plného vědomí žena vnímá sama sebe a bez ostychu si řekne nebo ukáže to, co se jí líbí. Přiznávám, že je to trať na delší cestu, ale stojí to za to! O to se u nás postarají naši profesionální, a hlavně velice empatičtí maséři.
Otázka
Komu byste návštěvu u Vás doporučili?
Odpověď
Ať už patříte mezi ty, kteří zatím pouze váhají nebo již máte příjemnou zkušenost za sebou, a chcete se po delší době odměnit a nechat se zaslouženě opečovávat, popřípadě patříte mezi ty, kteří erotickou masáž do svého života zařadili jako pravidelnou zálibu. Ano, všichni ti jsou naši klienti a vše začalo stejně – onou zvědavostí. Naštěstí se však dostali do správných rukou a do péče salonu Chilli.
Nyní jsou z nich naši stálí klienti, kteří si mimo jiné přijdou rádi za vřelou atmosférou celého podniku, našich milých recepčních a když se jich ujímá jejich vyvolená erotická masérka, tak je již patrný blažený úsměv na rtech obou stran.

Otázka
Je možné si vybrat masérku či maséra podle sebe?
Odpověď
Nebojte se, žádná nečekaná překvapení Vás v Chilli Salonu nečekají. Vždy si klient vybírá masérku sám, na základě profilů na našich webových stránkách, dle jeho preferencí, a tak ví, kdo se o něj postará. Profily jsou autentické z našich prostor a slečny masérky bez retuší – nemáme zapotřebí klamat klienta!
Otázka
Provádíte i masáže pro páry?
Odpověď
Ano, tuto formu nezvyklého vzrušení a společného prožitku poptávají také páry, které mají na výběr nechat se hýčkat od masérky, nebo maséra. Nejoblíbenější je varianta, kdy masérka masíruje muže a masér ženu, to vše samozřejmě v jednom pokoji.
U párových masáží se jedná hodně o individuální přístup, a než se udělá objednávka, potřebuji mít ten správný pocit, že vše si sedlo, jak má.

Otázka
Je možné u Vás zakoupit i masáže pro více osob? Například pro skupinu mužů?
Odpověď
Určitě, a to i v případě, že ne všichni by rádi využili našich služeb nebo by Vás bylo najednou více jak 4 osoby, vzhledem k tomu, že disponujeme čtyřmi pokoji. Zatímco probíhají masáže v pokojích, tak ostatní si mohou v klidu posedět u dobré kávy či něčem ostřejším v lobby baru na recepci.
Tohoto využívají především ti, kteří chtějí mít uzavřenou společnost nebo při oslavách se svobodou, obchodním jednání, oslavám narozenin či firemním večírkům.
Otázka
Nabízíte i dárkové vouchery?
Odpověď
Ano, nabízíme v tištěné formě nebo online variantě. Nejčastěji ho kupují ženy svým kamarádům či partnerům k narozeninám či různým výročí.
V poslední době nás oslovuje hodně firem, kteří jej kupují jako poděkování svým obchodním partnerům či zaměstnancům. Možností je více, buď přímo na konkrétní službu nebo v určité peněžité hodnotě.
Vše je velice diskrétní a zde se hodí opět připomenout, že jsme podnik na vyšší úrovni, možno tedy na fakturu, nikde nefigurují erotické masáže, ale pouze název naší s.r.o.

Otázka
Jak máme postupovat, pokud si u Vás chceme nějakou masáž zarezervovat? Jak dlouho dopředu doporučujete učinit rezervaci?
Odpověď
Je to jednoduché, volejte přímo na +420 722 068 519 (sms, Viber, Whatsapp) nebo chatujte vpravo dole na našem online chatu přímo na www.chillisalon.cz. Vyberte si, kterou masérku chcete navštívit, zvolte, jaký druh a délku erotické masáže si přejete zažít!
Vřele doporučujeme dělat rezervaci min. 1 den předem nebo v dopoledních hodinách téhož dne, kdy byste rád přišel. Můžete však přijít i bez objednání, zde však hrozí riziko, že Vámi preferovaná masérka bude obsazená nebo nebude přítomna.
Otázka
Ručíte za to, že se nikde s nikým nepotkáme a budeme v naprosté diskrétnosti?
Odpověď
Děláme vše pro to, aby se u nás klient zbavil stresu a cítil se jako doma. Nestane se, že by se tu třeba klienti potkávali, natož si málem ve sprše podávali ručník. Diskrétnost je zaručena, masáže se odehrávají v patře nad recepcí a dáváme si záležet na časových prodlevách mezi jednotlivými masážemi, aby byl dostatečný prostor na důkladný úklid pokoje a koupelny. Proto je pro nás důležité, abyste v případě pozdějšího příchodu nás ihned kontaktovali.

Otázka
Proč do Chilli salonu, v čem jste jiní?
Odpověď
Už vřelá slova recepčních při příchodu dělají své a poté celý salon a pokoje, kde se snažíme uspokojit všechny smysly tím, že plápolají svíčky, hraje příjemná hudba, masér či masérka vyslechnou klientovo přání a tužby. To vše přispívá k tomu, aby si obě strany mohly užívat ničím nerušené příjemné chvíle.
Otázka
Co je pro Vás luxus?
Odpověď
Vnímám to jako něco, co je vzácné a mohu si to dovolit pouze výjimečně. Zážitek či věc, která ve mně poté zanechá vzpomínky a emoce ještě na hodně dlouho.

Děkujeme za rozhovor

Chilli salon

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Soutěže společnosti