OMLAZENÍ NOVÉ GENERACE

20. Červen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 22013

Toužíte získat zpět mladistvý vzhled, vyzmizíkovat vrásky a jemné linky a zároveň znovu nastartovat tvorbu vlastního kolagenu v pokožce? Díky zcela unikátnímu ošetření to zvládnete během chvilky, miniinvazivní cestou v ordinaci zkušeného estetického dermatologa.

Kliniky YES VISAGE jako první svým klientům přináší doslova revoluční výplň nové generace, která jasně nastavuje trend, jímž se estetická medicína bude ubírat. Nejde totiž o zdokonalenou dermální výplň, ale o něco zcela nového, co tu doposud nebylo.

Výplň nové generace AestheFill vyvinutá v laboratořích v Koreji funguje nejen jako multifunkční výplň, ale umí si poradit i s mimickými vráskami a zároveň stimulovat tvorbu vlastního kolagenu v pokožce.

Je tolik očekávanou možnou volbou pro ty, kteří si chtějí zachovat mladistvou tvář, ale zdráhají se podstoupit aplikaci botulotoxinu. Tato nová výplň je zcela netoxická a maximálně bezpečná.

Výplň nové generace AestheFill

Je vhodná ty, kteří se obávají změny mimiky, ale chtějí se zbavit vrásek a zachovat si mladistvý vzhled.

„Tato výplň je zejména vhodná pro klienty, kteří už nějaké vrásky mají a případně u nich dochází i k poklesu měkkých tkání. My s touto výplní dosáhneme toho, že znovu obnovíme produkci kolagenu hluboko v podkoží a tvář se celkově zpevní a vypne,“ prozrazuje specialistka na estetickou medicínu MUDr. Eva Urbánková, MBA, z Kliniky YES VISAGE a dodává: „Po aplikaci nedojde ke změně mimiky ani k žádné nežádoucí změně přirozeného výrazu tváře.“

Navíc z výsledného efektu se budete moci těšit až dva roky, což je nejdéle ze všech nabízených ošetření, které má současná estetické dermatologie k dispozici.

Dokáže více než konvenční výplně!

  • vyplňuje vrásky a jemné linky jako konvenční výplně, ale navíc stimuluje vlastní tvorbu kolagenu v pokožce
  • propůjčuje mladistvý přirozený vzhled, který vydrží až 18 až 24 měsíců, což je téměř dvojnásobná až trojnásobná výdrž oproti klasickým výplňovým materiálům
  • umožňuje širokou škálu využití – vyplňuje chybějící objem obličeje (spánky, tváře, lícní kosti), má liftingový účinek, redukuje mimické vrásky a také vrásky na krku a dekoltu, omlazuje hřbety rukou

Netoxický původ výhodou!

  • je maximálně bezpečná – nový typ kyseliny polymléčné - netoxicky polymerní materiál
  • biodegradace – rozkládá se na oxid uhličitý a vodu a pak se vylučuje z těla ven
  • žádné dlouhodobé vedlejší účinky, ale dlouhodobější výsledek
  • nehrozí žádná alergická reakce

Maximální výsledný efekt

Využití výplně nové generace AestheFill je opravdu široké. Lze s ním ošetřovat různé části obličeje, krk, dekolt i hřbety rukou. Aby výsledek by co nejlepší, je třeba vzít v úvahu stav pokožky i věk.

„Pokud je vám třicet, stačí pro udržení krásné pokožky jedno sezení. V případě, že je vám padesát, kdy kolagen vlivem věku, genetiky a hormonální změn mizí, je dobré za 4 až 6 týdnu jít na druhou aplikaci a za zhruba stejné období na třetí,“ doporučuje specialistka na estetickou medicínu MUD

Více na www.yesvisage.cz

Galerie

Rozhovory

Klinika YES VISAGE