OPTIMÁLNÍ PROSTŘEDÍ NEJEN PRO VÁŠ SPÁNEK VÁM ZARUČÍ KLIMATIZACE SAMSUNG

Eva Bicanová
27. Květen 2015
Přestože nežijeme v tropech, kde je klimatizace v bytech a domech absolutní nezbytností, své uplatnění si najde i u nás. A nejedná se zdaleka o nadbytečný luxusní doplněk. Kromě špatného světla a zvukových podmínek je to hlavně teplota, která ovlivňuje kvalitu našeho spánku. Neměla převyšovat 20 °C, což vám zajistí klimatizace společnosti Samsung.

Klimatizace Samsung vybaveny řadou funkcí, které zajistí optimální prostředí pro spaní i během horkých letních nocí. Zároveň mají klimatizace několik vychytávek.

Díky režimu Fast Cool je můžete spustit až s příchodem do ložnice místnost se naplní čerstvým vzduchem jedna dvě. Následně klimatizace Samsung udržuje požadovanou teplotu v režimu Comfort Cool automaticky. Nemusíte vůbec nic nastavovat.

Funkcí, kterou však oceníte nejvíce je funkce good sleep, která upravuje teplotu v místnosti v průběhu noci. Ve fázi 1 sníží teplotu v místnosti a usnadňuje usínání. Ve fázi 2 se teplota mírně zvyšuje a tělo se uvolní. Fáze 3 zajistí příjemné proudění vzduchu, které postupně člověka probudí a ten se bude cítit odpočatý. Klimatizaci Samsung můžete dokonce ovládat přes svůj smartphone díky funkci Smart Wi-Fi.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor