Oslavte Den sv. Valentýna v italském stylu díky BVLGARI

Redakce
04. Leden 2021
Čtenost článku je: 14768 [?]

Den svatého Valentýna je za dveřmi a právě teď je ta ideální doba na výběr dárku pro naše nejmilejší. Jak lépe oslavit upřímné city než prostřednictvím dokonalého doplňku. Pokud sáhnete po ikoně jménem Bvlgari, nemůžete se zmýlit.

Charakteristickým prvkem značky Bvlgari je had, který je ústředním motivem oslavovaných řad šperků a doplňků Serpenti. Tento mýtický tvor provází historii lidstva od samého počátku. Je symbolem transformace, síly a pokušení. Vždyť to byl právě on, kdo nabádal Adama a Evu ke spáchání prvotního hříchu. V kolekci Bvlgari pro Den svatého Valentýna však upomíná spíše na jejich láskyplné pouto. To je odvěkou inspirací všech párů na celém světě. A inspirovat bude i nás při oslavě svátku lásky.

SERPENTI MAXI CHAIN BAG

Kolekce koženého zboží a doplňků Bvlgari pro nadcházející sezónu hýří optimismem a nadějí. Krása a kreativita – to jsou typické atributy uznávané ikony italského stylu. Právě ty v sobě spojuje kabelka Serpenti Maxi Chain, která je novou interpretací podobizny hada, charakteristického pro tuto značku. Jedná se o všestranný model vhodný pro každodenní nošení. Pracuje s novými materiály i povrchovými úpravami, které dokládají vytříbené umění opracovávání luxusních kůží.

Triumf odvážných tvarů, hořících srdcí a intenzívních barev – kolekce  Electro Love je tou nejlepší oslavou Dne sv. Valentýna. Pulzuje láskou a elektrickou energií a je jedinečná – jako každá láska. Serpenti Maxi Chain Bag bude v prodeji ve třech různých velikostech a sezonních barvách: Peach, Magenta Spinel a Amaranth Garnet Nappa Leather. Dále je v nabídce také „celoroční“ provedení z černé kůže nappa.

Všechny doplňky této kolekce jsou speciálně zabaleny, což ještě zvyšuje jejich jedinečnost. Látková pouzdra jsou v hlavních barvách celé kolekce.

SERPENTI FOREVER CROSSBODY BAG

Menší, chytřejší, kratší – taková je kabelka Serpenti Forever Crossbody. Stává se kombinací designových prvků a ikonického hada Bvlgari – tentokrát v nových barvách, které vychází vstříc potřebám a tužbám elegantních městských žen.

BVLGARI HEDVÁBNÝ ŠÁTEK

Kolekci Electro Love završuje hedvábný šátek Shelley, který je posetý srdíčky, šípy a motivem hadí hlavy Serpenti. Jeho barvy ladí s nosnými odstíny celé kolekce: Carmine Jasper a Cobalt Tourmaline.

Galerie