Pašerák

Redakce Luxus.cz
14. Červen 2019

Od 26. 6. bude k dostání na Blu-rayi kriminální drama z USA, Pašerák. Tento film je inspirován skutečným příběhem…

Eastwood se představuje v roli Earla Stonea, muže, který je ve svých osmdesáti letech zlomený, opuštěný, a navíc čelí propadnutí majetku své firmy. V této situaci je mu nabídnuta příležitost k výdělku – místo řidiče. Zní to dobře, jenže Earl neví, že se právě upsal jako kurýr mexickému drogovému kartelu. Jeho potíže s nedostatkem peněz jsou tytam, avšak dávné hříchy na něj doléhají a není jisté, podaří-li se mu všechny urovnat dříve, než bude dostihnut strážci zákona nebo vymahači kartelu.

Magic Box

Magic Box

Vedle Clinta Eastwooda v Pašerákovi hrají Bradley Cooper, Dianne Wiest, Taissa Farmiga, Michael Peña, Alison Eastwood, Andy Garcia, Laurence Fishburne, Clifton Collins Jr., Robert LaSardo, Noel Gugliemi či Katie Gill. Režie se ujal samotný Clint Eastwood, za kamerou stál Yves Bélanger, autorem scénáře je Nick Schenk.

Bonusy obsahují: Film o filmu s názvem Každý bude chycen, v němž můžete sledovat herce/producenta/režiséra Clinta Eastwooda a celý tvůrčí tým Pašeráka při jeho velkém návratu na filmové plátno, a hudební klip: Toby Keith "Don't Let the Old Man In".

 

Magic Box