Posviťte si na lepší časy a ujednodušte si nástup do podzimu díky Tefal

Redakce
14. Říjen 2021

Září a říjen – měsíce, které nám přináší dozvuky léta, ale přitom je již ve vzduchu cítit, že se nezadržitelně blíží podzim. Měsíce, kdy končí prázdniny a děti zasedají opět do školních lavic a ty menší jdou do školky. Měsíce, kdy začíná opět ranní vstávání, odmlouvání a nestíhání se vypravit včas. A právě s těmito povinnostmi vám zcela jistě pomůže nový pomocník z řady parních generátorů značky Tefal. Nejenže silou páry je prádlo vyžehlené a zároveň dezinfikované již po jednom přejetí, navíc s prodlužující se tmou jistě oceníte jeho zcela novou a bezkonkurenční možnost si na žehlené prádlo posvítit! A to vám už neunikne ani ten nejmenší záhyb.

Ráno zazvoní budík a vy nevíte, kde vám hlava stojí? Rychle stihnout připravit svačinu, oblečení pro děti a aspoň si udělat kávu, než vyrazíte obcházet školy a školky… Oblečení vytažené ze skříně, které mělo být vyžehlené a připravené, jen do něj vklouznout, vypadá, jako by ho přežvýkla kráva, přestože na poličkách trpělivě čekalo od loňského prvního školního dne, než na něj opět dojde. Nevadí! Parní generátory mají jednu obrovskou výhodu, jsou rychle zahřáté a jejich používání je velice snadné. Jejich parní ráz – tedy síla páry – je velmi vysoký, tudíž je prádlo vyžehlené již po jednom přejetí. Parní generátor můžete navíc využít jak pro jemné žehlení hedvábné halenky, tak pro dezinfekci roušek, které jsou v dnešní době naší nedílnou součástí. Vertikální pára vám umožní žehlit tkaninu vertikálně na ramínku nebo „na místě“ (například záclony). No a v neposlední řadě vám nový přírůstek Tefal Pro Express Vision na prádlo i pěkně posvítí!

Tefal Pro Express Vision

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9820) je superhrdina mezi parními generátory. Je ještě výkonnější, kompaktnější a pozvedne vaše žehlení na vyšší úroveň. Silné napařování pro rychlé a snadné výsledky zbaví vaše oděvy všech záhybů ve vteřině. Tento parní generátor s vysokým výkonem je vybaven množstvím rozšířených funkcí, jako je například rozsáhlejší škála přednastavených programů na rukojeti žehličky nebo automatické nastavení množství páry. Např. Systém Smart Steam páru začne automaticky vypouštět při začátku žehlení a vypne ji, když je žehlička postavena do kolmé polohy. Funkce Anti-drip zabraňuje tomu, aby voda kapala během žehlení a vytvářela tak na vašem oblečení nevzhledné skvrny.

Tefal Pro Express Vision disponuje velkou odnímatelnou nádržkou na vodu s objemem 1,2 litru, aby se nemusela voda stále dolévat. Tlak čerpadla 9 barů spolu s extra výkonným parním rázem 750 g/min a nepřetržitým parním výkonem až 180 g/min vyžehlí i ty nejúpornější záhyby. Intenzivní síla páry zlikviduje až 99,99 % zárodků, virů a bakterií. Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean přináší nejvyšší kluznost pro rychlé žehlení bez námahy a zajišťuje optimální rozptýlení páry. S povrchem Autoclean bude ke všemu plocha žehličky beze skvrn a dlouhodobě v dokonalém stavu. Přístroj disponuje také vyjímatelným sběračem vodního kamene a zajišťuje tak snadnou údržbu a dlouhotrvající výkon. Zdokonalená technologie tichého chodu je v porovnání s předchozí řadou až dvakrát tišší. Udělejte si ze žehlení zážitek!

Doporučená cena je 12 999 KČ/ 499 EUR / 199 990 HUF.

Tefal Pro Express Vision

Parní generátor Tefal Pro Express Vision (GV9812) s novou funkcí Smart LED Vision vám posvítí na žehlení pro dosažení dokonalých výsledků, ať už jste v jakékoliv místnosti bez ohledu na osvětlení. Tento systém zlepšuje průběh žehlení světlem umístěným ve špičce žehličky, které se automaticky zapne, jakmile je přístroj ve vodorovné poloze. Dokáže osvítit každý záhyb a tím pádem je vaše žehlení rychlejší, efektivnější, ale zároveň i pohodlnější a zdravější, jelikož se nemusíte k oblečení tolik hrbit a zkoumat, jestli je již vaše prádlo bez varhánků. Pokročilá technologie vysokotlakého bojleru poskytuje a zajišťuje nepřekonatelné výsledky na profesionální úrovni v pohodlí domova i při té nejnáročnější péči o oděvy.

Tento snadno použitelný vysokotlaký parní generátor je zárukou výrazně rychlejšího žehlení a maximální účinnosti díky kombinaci vysokotlakého bojleru a kontinuální páry až 180 g/min, přičemž intenzivní parní ráz o výkonu 700 g/min a tlak páry až 8,1 barů si poradí i s těmi nejvzpurnějšími záhyby. Pára pod vysokým tlakem proniká hluboko do nitra látky a zajišťuje tak 100% účinnost, což zkracuje dobu žehlení až o polovinu. Intuitivní ovládací panel Direct Control je pro maximální pohodlí umístěn přímo na rukojeti žehličky parního generátoru, kde můžete volit ze tří přednastavených programů. Je ideální pro uspěchaná rána, takže můžete vyjít z domova během chvilky dokonale upraveni. Nabízí totiž žehlení a drobné úpravy na tzv. „poslední chvíli“. Vyjímatelná nádržka na vodu s vysokou kapacitou umožňuje až 90 minut žehlení, má praktický design a snadné plnění. Díky kombinaci teploty a tlaku páry dokáže tento parní generátor zlikvidovat až 99,99 % bakterií ve všech žehlitelných textiliích.

Doporučená cena je 11 999 KČ/399 EUR/169 990 HUF.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Firemní články

Posviťte si na lepší časy a ujednodušte si nástup do podzimu díky Tefal
Vařte zdravě a chutně s multifunkční horkovzdušnou fritézou 9v1 od Tefal
Jak si ušetřit práci s robotickým vysavačem Rowenta X - Plorer Serie
Svatební přípravy zvládnete jednoduše doma se značkou Rowenta
Se značkou ROWENTA můžete mít kadeřnický salon i u Vás doma
Pákový kávovar KRUPS se postará o virtuózní espresso
Ledové osvěžení, které Vám dodá energii, pomůže kávovar Krups
Rowenta: Zdravá domácnost
ROWENTA ULTIMATE EXPERIENCE: PROFESIONÁLNÍ PÉČE O VAŠE VLASY!
Rowenta: Bez práce nejsou koláče. Ale jsou!
Vkus a styl mít musíte, ale k dokonale upravenému outfitu vám pomůžeme
Kávovar KRUPS Evidence Plus připraví kávu i pro ty nejnáročnější milovníky kávy
Inteligentní grilování celoročně v pohodlí domova!
Co chybí vaší kuchyni? Inteligentní nádobí Tefal Ingenio Authentic
Rowenta for Elite představuje nejtenčí kulmu na trhu: Curls Forever!
Připravte se na grilovací sezónu s vychytávkami od Tefalu!
Vysavač Rowenta Air Force FLEX se dostane do každého zákoutí
Představujeme vám revoluční novinky ve vysávání a v žehlení
Revoluční inovace v přípravě smoothie
Parní mop Rowenta Steam Power – čistota půl zdraví
Dokonalé vlasy Vám vykouzlí produkty Rowenta Premium Care
KRUPS Evidence umí kávu jako málokdo
Tefal Instant Control: snadné a výkonné napařování pro vyrovnání záhybů
Rowenta proti ranním vrabčím hnízdům

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže