Poznejte dokonalý nový parfém CHANEL SYCOMORE v úžasné dřevěné truhle

13. Září 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 19311

Představujeme parfém SYCOMORE. Vůně složená kolem dřevité vůně vetiveru, zvýrazněná srdcem kosatce a doplněná tóny kůže a vanilky pro ještě větší hloubku a smyslnost. Parfémovaná voda SYCOMORE s vetiverovými tóny a doplněná akcenty cedru a vanilky za sebou zanechává uklidňující, lehce kořeněnou stopu. Dodáváno v exkluzivním sběratelském pouzdře se vzorem připomínajícím dřevo.

Pokladnička zdobená výtvory od vyšívačky a výrobce tvídů Maison Lesage. Pouzdro se otevře a odhalí parfém SYCOMORE, umístěný v 1,7 fl. oz. Křišťálová láhev Baccarat. Nová vůně, kterou složil Olivier Polge, vlastní autor parfémů CHANEL, je inspirována platanem, majestátním stromem, který líčí nádheru přírodního světa. Důležité je si uvědomit, že to vše je pouze limitovaná edice!

MAISON LESAGE: VYŠÍVKA OD ROKU 1858

Součástí rakve je ručně vyšívaná podšívka, která znázorňuje les protnutý paprsky světla, odrážející čichovou atmosféru vůně. Na plátně jsou na intarzii dřevěné hobliny a samary, které evokují strom. Ametystové bikónové korálky a štětcem obarvené ozdobné ozdoby symbolizují zrnka růžového pepře a bobule jalovce, zatímco nitě a polnice připomínají prameny světlého tabáku.

BACCARAT: EXPERT NA KŘIŠŤÁLOVÉ SKLO OD ROKU 1764

Láhev je vyrobena z krystalu Baccarat a je utěsněna, aby byla zachována čistota vůně pomocí tradičního umění baudruchage. Přes hrdlo láhve je umístěna jemná pečeť a je držena na místě pomocí dvou řad černé perleťové bavlněné nitě, poté zakončena voskovým razítkem s dvojitým C monogramem. Kabošon střižený jako smaragd umožňuje aplikaci vůně na zápěstí a krk.

Galerie