Premium Home představuje značku gastronomické inovace – 100% Chef

Redakce
13. Září 2021
Čtenost článku je: 12951 [?]

Vlastníte restauraci, nebo jen velmi rádi vaříte, ale bohužel vám přijde, že už všechno vaše vybavení nestačí na jídla, díky nimž byste mohli zaujmout své okolí? Přijde vám, že stále vaříte to samé a chcete posunout vaše gastronomické schopnosti na úplně nový level? Nemáte se čeho obávat, není totiž složité toho dosáhnout, stačí znát tu správnou značku gastronomického vybavení, která nedělá kompromisy a jde si jen za tím nejlepším. Prodejce všeho vybavení do kuchyně Premium Home vám představuje úžasnou značku 100% Chef.

Značka 100% Chef byla založena šéfkuchařem s více než 30letými zkušenostmi, díky čemuž je do značky zakomponováno přesně to, co každý správný kuchař potřebuje. Značka 100% Chef je v podstatě synonymem pro neustálé inovace, originální řešení a profesionální nástroje, které z vás udělají toho nejlepší šéfkuchaře.

Tato španělská značka přináší spojení nekompromisní kvality a funkčního designu, které oceníte nejen doma, ale i ve vlastní restauraci. 100% Chef je připraveno pro každého, nabízí širokou škálu produktů a najdete u nich v podstatě vše, co by vás mohlo napadnout. Co vás ale u značky 100% Chef nadchne ze všeho nejvíc, budou rozhodně jejich mini-talíře a nádoby vyrobené z varného skla. Právě talíře a nádoby z varného skla představují velkou inovaci pro gastronomii, neboť jsou odolné vůči hořákům, dusíku a hodí se pro použití se suchým ledem.

Varné sklo, které je značkou 100% Chef využíváno, je definováno dokonce i jako státní norma. Musí být totiž schopno odolat velmi vysokým teplotám i při přímém zahřívání, dokonce je toto sklo schopné odolávat i chemicky. Povětšinou se z něj v domácnostech vyrábí zapékací misky. Pro kulinářské účely jsou zároveň ideální i mini–talíře, kterých má 100% Chef k dispozici hned několik, a to třeba plastový mini talířek, mini oválný talíř z pravého bambusu nebo třeba mini čtvercový talíř z pravého bambusu.

Buďte těmi nejlepšími kuchaři i vy se značkou 100% Chef!

Premium Home