Prestižní ocenění GIA pro prodejnu společnosti Potten & Pannen

Redakce LUXUS.cz
25. Listopad 2016
Potten & Pannen – Staněk KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy v pražské Vodičkově ulici zvítězil v kategorii GIA pro střední a východní Evropu. Součástí ocenění pro nejlepší prodejnu domácích potřeb ve střední a východní Evropě je nominace do světového kola soutěže, kde bude navíc Potten & Pannen – Staněk KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy soutěžit v sekci Digital Commerce.

GIA (Global Innovation Awards) je světově nejprestižnější ocenění za inovativnost a kreativitu maloobchodních prodejen, které každoročně uděluje Housewares Association v Chicagu. GIA bývá neformálně přirovnávána k udílení Oscarů v daném segmentu. Hodnotícími kritérii jsou vize a strategie, design interiéru, merchandising včetně prezentace zboží ve výlohách, marketing a reklama, péče o zákazníky, školení personálu a inovativnost. Pražský KitchenAid concept store, navržený českou architektkou Ivanou Dombkovou, je prvním a jediným svého druhu na světě. Originální nábytek a osvětlení spolu s nevšedním designem kuchyňských spotřebičů KitchenAid vytvářejí moderní, luxusní atmosféru, kterou zpříjemňuje hudba a rozmanité interiérové vůně parfémů Lampe Berger.

Prodejní plochu oddělují pouhé dva schody od Gourmet Academy, unikátní prémiové školy vaření, která nabízí kurzy pro dospělé i pro děti od devíti let až po náctileté pod názvem Le Petit Chef Academy. V prostorách Gourmet Academy se také pravidelně konají teambuildingy, narozeninové oslavy pro děti i dospělé, akce na míru i tematicky zaměřené workshopy pro zákazníky. Držte spolu s námi této jedinečné prodejně palce v klání světovém!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor