Přemýšlíte, čím obdarovat své blízké? Filtrační konvice Brita je krásný a zároveň praktický dárek

Redakce LUXUS.cz
21. Prosinec 2016
Pijete vodu z kohoutku a ještě nepoužíváte filtrační konvici Brita? Máme pro Vás pět dobrých argumentů, proč by Brita neměla chybět ve Vaší kuchyni a proč je skvělým vánočním dárkem.

Filtrační konvice Brita používají k filtraci vody patrony (filtry) Brita Maxtra. Díky unikátní technologii dochází ke snížení tvrdosti vody a tím k výraznému snížení usazování vodního kamene ve vašich spotřebičích a tedy k prodloužení jejich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť připravovaných nápojů a pokrmů, neboť dojde k odfiltrování chlóru a vápníku, což jsou látky, které negativně ovlivňují vnímání chuti.

Filtrací vody také zredukujete přítomnost těžkých kovů, které se mohou uvolňovat z vodovodního řádu, a dojde též k odfiltrování pesticidů používaných v zemědělství. Nelze nezmínit finanční úsporu oproti nákupu balené vody a snížení spotřeby PET lahví.

Velmi oblíbeným a praktickým modelem bílé barvy je konvice Brita Aluna. Má ideální rozměry do dvířek lednice. Stylovou filtrační konvicí, která se díky svému designovému provedení stane praktickou ozdobou každé kuchyně, je Brita Marella Cool, jejíž celkový objem je 2,4 litrů.

Precizním zpracováním a ergonomickým držadlem vyniká Brita Elemaris. Díky transparentní nálevce budete mít vždy přehled o tom, kolik vody ještě můžete natočit. Pro větší bezpečnost při používání má dno protiskluzovou úpravu. Inteligentní digitální počítadlo Brita Meter vám napoví, kdy je optimální vyměnit filtrační patronu.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor