Potten & Pannen – Staněk oslavuje své 25leté výročí existence spojením s umělcem Pastou Onerem

Redakce
16. Leden 2018
Exkluzivně k výročí společnosti Potten & Pannen – Staněk, která zákazníkům již 25 let přináší vysoce kvalitní produkty do domácnosti, vznikla limitovaná edice porcelánu s motivem street artového umělce jménem Pasta Oner.

Výtvarný projev Pasty Onera je velmi specifický. Jeho díla jsou současná a provokativní zároveň. Inspiruje se graffiti a americkým komiksem. Pro společnost Potten & Pannen – Staněk navrhl jako první lahev Sigg, která vyšla v limitované edici o 300 kusech. Tuto téměř nerozbitnou lahev Pasta Oner ozdobil svěžím vzorem ztělesňujícím optimistický přístup a originalitu každého z nás.

Kromě lahve obsahuje limitovaná edice Pasta Oner stylový servírovací talíř, o němž jeho autor říká: „Motiv talíře je koláž, která má podtrhnout příjemně strávené chvíle u stolu s těmi nejbližšími. Dnes tolik oblíbené domácí hamburgery jsou sami o sobě ikonickým objektem a jsou často citovány v současném i moderním umění. Talíř ve sběratelské limitované edici 300 ks je sám o sobě uměleckým objektem vhodným k zavěšení nebo umístění do stojanu, stejně tak je vhodný k servírování. Každý kus je unikátně číslován ve spodní části."

Pasta Oner navrhl také skleněnou katalytickou lampu od značky Lampe Berger, která lampy vyrábí již více jak 100 let. Na tuto limitovanou edici lamp byla použita díky svému originálnímu designu speciální technologie lakování a náročnější navazující tisk postupně celkem pěti barev.

V limitované edici nemůže chybět ani šálek s podšálkem, který znázorňuje ikonický nakousnutý donut. Každý z 300 kusů je unikátně číslován ve spodní části.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor