Připravte se na grilovací sezónu s vychytávkami od Tefalu!

Redakce Luxus.cz
13. Červen 2019
Čtenost článku je: 15389 [?]

Grilovací sezóna už je v plném proudu a všichni si příjemné posezení s přáteli užívají. Takovou malou prosluněnou party plnou grilovacích dobrot můžete nachystat i v pohodlí domova… nebo alespoň jejich přípravu. S tou vám pomohou vychytávky značky Tefal, které se hodí jak do kuchyně, tak k venkovnímu grilování. Jsou totiž jako stvořené na přípravu hamburgerů a různých grilovacích omáček.

Pokud nemáte rádi krájení, které vás při přípravě pokrmů zdržuje, oceníte ruční sekáček Tefal 5 SECOND CHOPPER. Ten vám pomůže naporcovat jakékoli suroviny během několika vteřin. Má průhlednou nádobu, v níž můžete sledovat hrubost sekání. Nerezové nože si poradí se všemi druhy surovin a díky bezpečnostnímu zavírání se nemusíte bát, že se vám sekané ingredience rozletí po kuchyni. Velmi příjemná na držení je ergonomická rukojeť s měkkým povrchem a protiskluzové dno. Díky objemu 900 ml můžete připravit všechny suroviny najednou, pro celou rodinu anebo přátele.

K dobrému grilování je zapotřebí mít prvotřídně připravené maso. Při jeho přípravě vám pomůže dokonale ostrý nůž, díky kterému bude porcování hračkou. Keramické nože Tefal Ingenio Ceramic jsou vyrobeny z vysoce odolné keramiky.  Čepel o délce 16 cm je dokonale ostrá a navíc odolná vůči pachům, rezivění a skvrnám. Samozřejmostí je, že neovlivňuje chuť ani vůni jídla a zaručuje krájení bez ztráty vitamínů a enzymů. Také tyto nože mají velmi příjemnou ergonomickou rukojeť. Nože Ingenio Ceramic můžete mýt v myčce, aniž byste je poškodili.

 

Pro obracení grilovaných pokrmů je jako dělaná obracečka Ingenio, která je odolná nejen proti vysokým teplotám až do 230 °C, ale i proti kyselinám, zabarvení a korozi. Inteligentní řada nádobí Ingenio neobsahuje BPA ani ftaláty a chrání tak přirozenou chuť potravin. Také toto náčiní můžete umývat v myčce.

A na čem že připravit vynikající hamburgery? Na elektrickém kontaktním grilu Tefal Optigrill XL, se kterým můžete grilovat po celý rok. Má vestavěné senzory měřící tloušťku masa, takže vybraný hamburger, nebo i hovězí steak, grilovaná ryba či zelenina budou hotové vždy přesně podle vašich představ. Displej mění barvu, zobrazuje fázi přípravy a upozorňuje zvukovým signálem na přesný stav grilování. Povrch grilu je vyroben z nepřilnavého povrchu a co hospodyně ocení, snadno se čistí.

Groupe Seb

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže